Borsa Yatırımcıları Dikkat! Sinpaş Kızlıbük GYO Halka Arz Duyurusu Geldi

Sinpaş tarafından en değerli hazinesi olarak tanımlanan Kızılbük GYO halka arz duyurusu yayımlandı. Kızılbük GYO hisse ve halka arz ne zaman?

Finans 28.07.2021 - 11:55 28.07.2021 - 11:59 Gülcan Özer

Son dönemde sayıları katlanarak artmaya devam eden halka arz haberleri borsa yatırımcıları tarafından da yakından takip ediliyor. Bu açıklamalardan biride Sinpaş tarafından yapıldı. 

Yükselen konut fiyatları ve Kanal İstanbul projesi gibi mega projelerin duyuruları ile hızla değer kazanan GYO hisseleri arasına bir yenisi daha ekleniyor! Sinpaş Kızılbük GYO halka arz duyurusu geldi. 

SİNPAŞ KIZILBÜK GYO HALKA ARZ NE ZAMAN, HİSSE TARİHİ BELLİ OLDU MU?

Halka arz haberleri borsa yatırımcıları tarafından yakından takip edilirken bu haberlerden biri de Sinpaş tarafından verildi. Sinpaş Kızılbük GYO halka arz duyurusu yayımlandı. 

Sinpaş’ın Turizm ve Devre Mülkte Uzman şirketi olarak öne çıkan Kızılbük GYO yüzde 15 ek hisse kazanma fırsatı ile arz ediliyor. 

kızılbük-gyo-halka-arz

Kızılbük GYO tarafından yapılan açıklamada "Kızılbük Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. (Şirket) paylarının Borsa İstanbul’da işlem görmeye başlamasından itibaren 180 gün boyunca hesaplarında tutan pay sahiplerine, 180 günün sonunda hesaplarında bulunan en düşük Şirket payı miktarı hesaplanmak üzere yüzde 15 bedelsiz Bonus Pay verilecektir" ifadelerine yer verilirken verilen ek paylar 1 sene boyunca borsada satışa kapalı olacak. Halka arz tarihi 4-5-6 Ağustos 2021 olarak ilan edildi. 

KIZILBÜK GYO HİSSE FİYATI NE KADAR, HALKA ARZ KAÇ TL OLACAK, HİSSE KODU NE?

4 Ağustos tarihi itibari ile başlayan halka arz 6 Ağustos tarihi itibari ile sona erecek. Bu tarihler arasında 15,80 TL sabit fiyat uygulanacak. Taleplerini iletmek isteyen kişiler en geç 6 Ağustos 2021 Cuma günü saat 16:30'a kadar işlemlerini gerçekleştirmekle yükümlü olacak. Sinpaş Kızılbük GYO hisse kodu ise KZBGY olarak belirlendi. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@