Brent Petrol Uçtu, Rakamlar Değişti! En Ucuz Benzin, LPG Otogaz, Motorin Dizel Pompa Satış Fiyatı Hangi İstasyonda?

Akaryakıt fiyatlarına yeni zam sonrası benzin istasyonlarında fiyatlar değişti. BP benzin fiyatları, Shell motorin fiyatları, Petrol ofisi akaryakıt fiyatı ne kadar, LPG otogaz pompa fiyatı ne kadar?

Brent Petrol Uçtu, Rakamlar Değişti! En Ucuz Benzin, LPG Otogaz, Motorin Dizel Pompa Satış Fiyatı Hangi İstasyonda?

Brent petrol fiyatı büyük bir hızla yükselişini sürdürürken dünya bir yandan da Ukrayna krizi ile mücadele etmeye çalışıyor. Koronavirüs salgını nedeni ile ekonomide yaşanan dalgalanma tüm hızı ile devam ederken yüksek enflasyon, döviz kurlarındaki dalgalanma ve brent petrol fiyatı ile akaryakıt fiyatları da zam üzerine zam görmeye devam ediyor.

Son olarak brent petrol fiyatının 90 dolar seviyesini aşması ile piyasalar büyük bir şok yaşarken küresel ekonomik kriz etkisinin yanı sıra artan jeopolitik riskler de brent petrol fiyatını arttırıyor. Özellikle Yemenli Husi milisleri tarafında yapılan saldırı ile başlayan yükseliş Ukrayna krizi ile büyük bir patlama yaşamıştı. Akaryakıt fiyatlarındaki son güncellemeler ile fiyatlar değişti.

PETROL OFİSİ AKARYAKIT FİYATLARI LİSTESİ: LPG OTOGAZ, MOTORİN BENZİN POMPA SATIŞ FİYATI KAÇ TL?

Türkiye'nin en çok tercih edilen akaryakıt markaları arasında yer alan Petrol Ofisi kampanyaları ile de araç sahiplerine pek çok avantaj sağlıyor. Petrol ofisi istasyonlarında V/Max Kurşunsuz 95 benzin, V/Max Diesel motorin, V/Pro Diesel motorin ve PO gaz olmak üzere 4 kategoride satışlar yapılıyor.

po fiyat listesi

Petrol Ofisi benzin fiyatı 14.07 TL olarak uygulanırken PO Motorin satış fiyatı 14.29 TL ve petrol Ofisi Otogaz LPG satış fiyatı ise 9,27 TL olarak açıklandı.

shell ankara fiyat listesi

SHELL AKARYAKIT FİYATLARI: LPG OTOGAZ, KURŞUNSUZ BENZİN, DİZEL MOTORİN POMPA SATIŞ FİYATI KAÇ TL?

Akaryakıt alışverişi için Shell istasyonlarını tercih eden araç sahipleri için uygulanacak olan yeni fiyatlar tabelalarda yerini aldı. Shell benzin satış fiyatı 14.14 TL olarak ilan edilirken motorin pompa satış fiyatı 14.36 TL olarak açıklanırken Shell LPG otogaz satış fiyatı ise 9.49 TL oldu.

bp ankara satış fiyatları listesi

BP AKARYAKIT POMPA FİYATLARI: BP KURŞUNSUZ BENZİN, MOTORİN, OTOGAZ SATIŞ FİYATI NE KADAR?

Akaryakıt fiyatlarını güncelleyen BP istasyonlarında benzin satış fiyatı 14.14 TL olarak tabelada yerini alırken BP motorin pompa satış fiyatı 14.39 TL ve otogaz satış fiyatı ise 9.43 TL oldu. Yeni fiyatlar bu şekilde sıralanırken akaryakıt sektörü temsilcileri brent petrol fiyatında yaşanan yükseliş nedeni ile benzine 57 kuruş, motorin fiyatına ise 58 kuruş daha zam gelebileceğini açıkladı.