Bu Haberi Okumadan Uçak Bileti Alanlar Çok Üzülecek! TEB'den Uçak Bileti Harcamalarına Özel Şaşırtan İndirim!

TEB uçak bileti harcamaları için çok özel bir kampanya başlattı. Banka müşterilerinin kampanyaya katılması durumunda harcama tutarına göre indirimler uygulayacak. İlan edilen kampanya özellikleri.

Finans 10.12.2021 - 17:50 10.12.2021 - 17:50 Mustafa Karagöz

TEB’ in dijital bankacılık sektöründeki öncüsü CEPTETEB, sürprizlerle dolu dünyasına yeni eklemeler yapmaya devam ediyor. Son olarak dijital mağaza özelliği taşıyan CEPTETEB Süper uygulamasını duyuran TEB, bu platforma özel kampanyalar düzenlemeye devam ediyor. CEPTETEB Süper ile alacağınız uçak biletlerinde muhteşem indirimler sizleri bekliyor.

Başta uçak bileti ve elektronik ürünler olmak üzere farklı ürünlerin satışı için hazırlanan CEPTETEB Süper platformu, daha ilk günden itibaren büyük beğeni topladı. İleriki dönemlerde ürün gamını genişletmesi beklenen CEPTETEB Süper, birçok ürün ve hizmeti ayağınıza kadar getirecek. Yurt içi ve yurt dışı uçak biletlerinizi şimdiden CEPTETEB ile satın almak için uygulamayı indirebilir ya da CEPTETEB resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Tüm Yurt İçi ve Yurt Dışı Uçuşlarınıza Özel İndirim Fırsatı 

CEPTETEB Süper üzerinden satın alacağınız yurt içi ve yurt dışı uçak biletlerinde indirim hakkından faydalanabilirsiniz. 31 Aralık 2021 tarihine kadar alacağınız uçak biletleri için kampanyadan yararlanabilirsiniz. Kampanya, 1000 TL’ye kadar olan uçak biletlerinde net indirim kullanımı sağlamakta. 1000 TL’nin üzerindeki alımlarda yararlanılabilecek maksimum tutarı 100 TL’dir. Örneğin; 500 TL tutarında uçak bileti aldığınızda 50 TL indirim kazanabilirsiniz. Uçak biletinizin 1.200 TL olması halinde ise maksimum tutar olan 100 TL indirim hakkı elde edebilirsiniz.

CEPTETEB uygulamasında yer alan cüzdan sekmesinden CEPTETEB Süper platformuna erişebilirsiniz. Turna.com ile alınacak biletlerde kampanyadan yararlanmanız mümkün. İndirim tutarı üzerinden net olarak uygulanacaktır. 

Uçak biletlerinizi CEPTETEB Süper ile kolayca alabilir, bilgilerinizi paylaşma gereği duymadan işlemlerinizi kolayca tamamlayabilirsiniz. İşlem onayı sonrasında gerekli bilgiler ilgili firmaya TEB tarafından güvenli bir şekilde ulaştırılacak ve sadece işlem ile sınırlı tutulacaktır. Bilgileriniz sizin onayınız olmadan başka işlemlerde kullanılmayacaktır. 

İster banka kartınızla, ister kredi kartınızla uçak bileti satın alarak bu özel kampanyadan faydalanabilirsiniz. Kredi kartı limitiniz yeterli değilse CEPTETEB uygulaması ile kolayca kredi kartı limit artırım başvurusunda bulunabilirsiniz. Böylece hem uçak biletinizi kredi kartınızla almış, hem de size özel net indirim avantajından yararlanmış olursunuz. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@