Bu il ilçelerde yaşayanlar! Listenin sonu yok, belediyelere en az 5.250 lirayla işçi, 6.000 lira maaşla memur aranıyor

İl ve ilçe belediyeler ve belediye iştirak şirketleri yayımladıkları duyurular ile personel alımı yapıyorlar. Asgari ücreti 5.000 TL'nin üzerinde olan belediyeler işçi dışında memur da alıyorlar.

Emlak İş İlanları 12.04.2022 - 11:16 12.04.2022 - 11:16 Mustafa Karagöz

Emlak365.com -  Belediye başkanlıkları tarafından yayımlanan personel alım ilanları çoğu adayın gözünden kaçabilir. Ancak birçok il veya ilçe belediyesi ile belediyelere iştirak firmalar duyurular yayımlayarak KPSS'siz memur, sadece meslek şartıyla işçi alımı yapacaklarını ilan ediyorlar. Bu ilanlara başvurular ise doğrudan kuruma yapılıyor. 

BELEDİYELERE KPSS'SİZ MEMUR, MESLEK ŞARTIYLA İŞÇİ ALIMLARI OLACAK

Belediye başkanlıkları yayımladıkları duyurular ile kadrolarında eksik olan pozisyonlara personel alımları yapmaya devam ediyorlar. Belediyeler ve iştirak firmalar personel alımlarında kendi şartlarını uyguladıklarından dolayı KPSS'siz, sadece meslek koşulu ile, öğrenim şartı ile hem memur hemde işçi alımları yapıyorlar. Bu ilanların önemli bir kısmı ile İŞKUR üzerinden duyuruluyor. 

KPSS'siz Yüksek Maaşla Memur Olmak için..

Memur kadroları için yayımlanan personel alım ilanlarında öğrenim şartı, varsa mesleki deneyim ve alınacak kadronun gerekliliklerine uygun özellikleri sağlamak önemli olacak. Belediye memuru alımları genellikle; büro memuru, danışma memuru, ofis memuru, evrak personeli, vezene personeli, öğretici, eğitmen, danışman, idari kadrolar, mühendis, saha memurları, yardım memurları kadrolarına oluyor. 

Belediyede İşçi Olacak Çalışmak için...

Belediye bünyesinde işçi olarak çalışmak isteyenler ise birçok alanda işçi alım ilanı bulabilirler. Belediyelerde işçi maaşları asgari ücretten fazla olduğundan maaş olanağı cazip bir etmen olarak öne çıkıyor. Belediye işçisi alım ilanları ise büro işçisi, ofis işçisi, beden işçisi, temizlik personeli, hizmet personelleri, inşaat personelleri, şoför, güvenlik ve benzeri pozisyonlarında oluyor. 

ONLARCA ŞEHİR İÇİN YAYIMLANAN İLANLARA BAKIN

Türkiye'nin farklı il ve ilçe belediyeleri ile iştirak firmaları ile yayımlanan duyuruları görmek isteyenler aşağıdaki listeleri inceleyebilirler. İşte il il, ilçe ilçe nisan ayı ortası belediye memur işçi alım ilanları.

Belediye İşçi Memur Alımları Liste 1

işkur belediye iş ilanları liste 1

Belediye İşçi Memur Alımları Liste 2

işkur belediye iş ilanları liste 2

Belediye İşçi Memur Alımları Liste 3

işkur belediye iş ilanları liste 3

Belediye İşçi Memur Alımları Liste 4

işkur belediye iş ilanları liste 4

Belediye İşçi Memur Alımları Liste 5

işkur belediye iş ilanları liste 5

BELEDİYELERİN İŞÇİ VE MEMUR ALIM İLANLARINA BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Belediye iş ilanlarına dair listeleri yukarıda paylaştık. Bu listelerde yer alan ilanlarından birisine başvuru yapmak isteyenler İŞKUR Kurum Dışı İş İlanları sayfasından duyurulara ulaşacaklar. Hangi ilan için başvuru yapacaklar ise o duyuru metnini bulacak olan vatandaşlar duyuru metnine göre başvurularını yapacaklar. Çoğu belediye ilan edilen evraklar ile birlikte adayların belediyeye gelmesi ve şansen başvuru yapmalarını istiyor. 

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@