Bu Sefer Zam Değil İndirim Geldi! BİM, A101, Carrefour, ŞOK, Migros 5 KG Toz Şeker Fiyatları Ucuzladı

Toz şeker fiyatlarına indirim geldi! Türk şeker 5 kg toz şeker fiyatı ile, Doğuş, Petek, Carrrefour, Torku, Migros, Irmak, Şok, BİM, A101 5 kg şeker fiyatı ne kadar, şeker fiyatları ucuzlayacak mı?

Bu Sefer Zam Değil İndirim Geldi! BİM, A101, Carrefour, ŞOK, Migros 5 KG Toz Şeker Fiyatları Ucuzladı

Toz şeker fiyatları için beklenen indirim haberi geldi! Son dönemde enflasyon rakamlarında yaşanan yükseliş nedeni ile vatandaş marketlerde ayçiçek yağı fiyatları başta olmak üzere pek çok ürüne gelen zamlarla mağdur olmuştu.

Bu sefer zincir marketler şaşırttı ve ürünlere zam yerine indirim yapıldı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından yapılan stokçuluk uyarısı sonrası piyasadaki ürünlerin miktarında yaşanan artış ile beraber gıda fiyatlarında ucuzlama yaşandığı belirtiliyor.

ZİNCİR MARKETLERDE SIVIYAĞ FİYATLARI SONRASI ŞEKER FİYATLARI DA DÜŞTÜ!

Son dönemde yükseliş yaşanan sıvıyağ fiyatları gündemdeki yerini korurken zincir mağazalar sıvıyağ ürünlerine indirim yapmaya başlamıştı. Ayçiçek yağı ve zeytinyağı fiyatlarının düşmesinin ardından bir indirim de şeker fiyatlarına yapıldı.

BİM, A101, ŞOK, Migros ve Carrefour mağazaları kendi ürünlerinin fiyatlarına indirim yaparken yapılan indirimler özellikle de toptan alışveriş yapmayı tercih eden ve 5 kg toz şeker fiyatı araştıran kişilere yansıyacak. 1 Kg toz şeker fiyatı 11 liraya kadar yükselirken 5 kg toz şeker fiyatı indirimler ile maliyeti büyük oranda düşürdü.

şok türk şeker şeker fiyatları

ŞOK TOZ ŞEKER FİYATI DÜŞTÜ! 5 KG TÜRKŞEKER TOZ ŞEKER SATIŞ FİYATI KAÇ TL OLDU?

Türkiye'nin en yaygın şube ağına satış olan zincir marketleri arasında yer alan Şok Marketler Altınküp toz şeker ve Türk Şeker kristal toz şeker markaları ile satış yapıyor. Altınküp 5 kg toz şeker 33,95 liraya ve Türkşeker kristal toz şeker 5 kg satış fiyatı 32.50 TL olarak raflardaki yerini aldı.

migros şeker fiyatları

MİGROS ŞEKER 5 KG SATIŞ FİYATI NE KADAR KAÇ TL?

Migros şeker fiyatları da güncellendi. Torku şeker tanesi toz şeker 5 kg satış fiyatı 45,95 TL olarak ilan edilirken, Migros toz şeker 5 kg satış fiyatı ise 33,95 TL oldu. Irmak kristal toz yeker 3 kg satış fiyatı ise 25,25 TL olarak sitede yerini aldı.

carrefour şeker fiyatları

CARREFOUR 5 KİLO TOZ ŞEKER FİYATI NE KADAR, KAÇ TL?

En ucuz toz şeker fiyatları arayan kişilere yönelik olarak Carrefour şeker fiyatları ilan edildi. Carrefour markalı 5 kilo toz şeker fiyatı 32,95 TL olarak ilan edilirken Türkşeker toz şeker 3 kg satış fiyatı ise 19,90 TL olarak belirlendi.

a101 şeker fiyatlarıa101 şeker fiyatları 2

A101 VE BİM TOZ ŞEKER FİYATLARI! PETEK KRİSTAL VE DOĞUŞ 5 KG TOZ ŞEKER KAÇ TL?

BİM marketlerde Şafak Kristal Toz Şeker satılırken A101 mağazalarında ise Gül Aras, Nar, Doğuş Toz Şeker ve Petek Toz şeker satışları yapılıyor. Petek 5 kg toz satış fiyatı 33,95 TL fiyatla satılırken, Doğuş 5 kg toz şeker satış fiyatı ise 39,95 TL oldu. Nar markalı 5 kilo toz şeker fiyatı sitede 43,25 TL olarak belirlenirken, Gül Aras toz şeker 5 kilo fiyatı ise 43,25 TL oldu.

EN UCUZ TOZ ŞEKER HANGİ MARKETTE, 5 KİLO TOZ ŞEKER FİYATI KAÇ TL?

Zincir mağazalarda benzer fiyatlar raflara yansırken en ucuz toz şeker satış fiyatı ise Carrefour markalı 5 kiloluk toz şeker fiyatı için sunulan 32,95 TL oldu.

SONRAKİ HABER