Bugün Al Ağustos 2022'de Öde! Hyundai'den 6 Ay Ertelemeli Sıfır Kilometre Araba Kampanyaları

Sıfır kilometre otomobil kampanyalarını duyuran Hyundai şimdi al Ağustos 2022'de ödemeye başla araba kampanyasını duyurdu. Hangi model Hyundai araçlar şimdi al Ağustos 2022 kampanyasıyla satılıyor?

Finans 18.01.2022 - 01:31 18.01.2022 - 01:31 Engin Uzunoğlu

Türkiye'de sıfır kilometre otomobil satın almak isteyenler için firmaların düzenledikleri araba kampanyaları ile çok önemli avantajlar verilmeye devam ediliyor. Fiyatların oldukça yüksek olmasından dolayı araç sahibi olmak isteyenler araba kampanyaları ile kendilerine sunulan avantajları değerlendiriyorlar. Bu şekilde otomobil sahibi olmak isteyenler firmaların araba kampanyalarını oldukça yakından takip ediyorlar. 

HYUNDAİ OCAK 2022 ARABA KAMPANYALARI

Türkiye'de üretim yapan otomobil firmalarından olan Hyundai son yıllarda pazar payını oldukça arttırdı. Hyundai sistemli şekilde müşteri potansiyelini genişletirken çok dikkat çeken araba kampanyaları ile gündeme geliyor. Hyundai'nin Ocak 2022 araba kampanyaları da güncellendi. Hyundai Ocak 2022 araba kampanyaları içerisinde en dikkat çekici avantaj ise şimdi al Ağustos 2022'de ödemeye başla kampanyası oldu. Bu kampanya kapsamına giren model Hyundai sıfır kilometre araçları satın alanlar için ödemeler Ağustos 2022'de başlıyor. Peki hangi araçlar bu kampanya ile satışa çıkarıldı?

HYUNDAİ i10 OCAK 2022 KAMPANYASI

Hyundai tarafından Türkiye'de üretilen ve satışa çıkarılan otomobil modellerinden olan Hyundai i10 için araba kampanyası belli oldu. Buna göre müşteriler Hyundai i10 satın alırken kullandıkları kredinin ödemesine Ağustos 2022'de başlıyorlar. 6 aylık bir kredi erteleme imkanı verilirken bu imkanı değerlendirenler sıfır kilometre Hyundai i10 model sıfır kilometre araç sahibi oluyorlar.

HYUNDAİ BAYON OCAK 2022 ARABA KAMPANYASI

Şimdi al Ağustos 2022'de öde kampanyası kapsamına Hyundai Bayon model otomobilin de alındığı bildirildi. Buna göre bu otomobil için de kullanılan kredilerin geri ödemeleri Ağsutos 2022'ye kadar erteleniyor. Bu arada müşteriler kredi geri ödemesi yapmıyorlar.  Ağustos 2022'de ise kredinin ilk taksitinin ödemesi başlıyor. Müşteriler bu şekilde sıfır kilometre Hyundai Bayon model araç satın alabiliyorlar.

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@