Bugün Al Nisan'da Öde! Mitsubishi Space Star Faizsiz Kredi Kampanyası Başladı!

Mitsubishi Space Star için Ocak 2022 araba kampanyası açıklandı. Faizsiz kredi ve 3 ay kredi erteleme imkanlarını müşterilerine sağlayan Mitsubishi bu araba kampanyası ile büyük ses getirdi.

Finans 12.01.2022 - 23:38 12.01.2022 - 23:38 Engin Uzunoğlu

Türkiye'de otomobil firmalarının araba kampanyaları vatandaşlar tarafından çok yakından takip ediliyor. Sıfır kilometre otomobillerin fiyatlarında meydana gelen yükselişlerden dolayı vatandaşlar araba kampanyalarından sağladıkları desteklerle araç alımlarını gerçekleştiriyorlar. Bundan dolayı firmaların sağladıkları kampanya imkanları sıklıkla değerlendiriliyor. 

MİTSUBİSHİ SPACE STAR ARABA KAMPANYASI 

Mitsubishi firması da Space Star model otomobili için çok cazip bir kampanyayı devreye soktu. 31 Ocak 2022 tarihine kadar geçerli olacak bu kampanya ile müşterilerin sıfır kilometre Mitsubishi Space Star almalarına kredi destekleri verilecek. Müşterilere iki ayrı seçenek sunan Mitsubishi'nin bu iki seçeneğinin de çok cazip nitelikleri bulunuyor. 

Mitsubishi Space Star için öncelikle müşterilere faizsiz kredi imkanı verileceği duyuruldu. Bu kapsamda 12 ay vadeli 50 Bin TL faizsiz kredi müşterilerin sıfır kilometre Mitsubishi Space Star alımlarında kullanılabilecek. Müşteriler bu seçeneği kullanmaları halinde çekmiş oldukları kredi için tek bir kuruş faiz ödemesi yapmayacaklar. Kredi faizlerinin füze gibi fırladığı bir dönemde tanınan  faizsiz kredi imkanı çok büyük bir ilgi uyandırdı.

Mitsubishi Space Star için sağlanabilecek ikinci kredi desteği ise 3 ay taksit erteleme oldu. Firma tarafından yapılan açıklamaya göre müşteriler 12 ay vadeli 50 Bin TL kredi desteğini aylık yüzde 0,71 faizle kullanabilecekler. Ancak bu kredinin geri ödemeleri hemen başlamayacak. Ocak 2022'de bu krediyi çekecek olan müşteriler geri ödemelere Nisan 2022'de başlayacaklar. Bu arada geçen sürede müşteriler herhangi bir ödeme yapmayacaklar. Bugün al Nisan ayında öde kampanyası da müşteriler tarafından oldukça beğenildi.

Mitsubishi Space Star satın almak isteyen müşteriler bu kredi desteklerinden birisini seçebilecekler. Her iki kredi desteği aynı anda kullanılamayacak. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@