Bugün Başvurusunu Yapana 5.000 TL Anında Verilecek! Müşteri Olma Şartı da Yok

İş Bankası ister müşterisi olsun ister yeni müşteri olacak olsun tüm müşterilerine ihtiyaç kredisi veriyor. Anında kredi kampanyası ile ihtiyaç kredileri hemen hesaba düşüyor.

Finans 21.10.2021 - 10:31 21.10.2021 - 10:31 Mustafa KARAGÖZ

Anında kredi kampanyası müşterilerinin kredi taleplerinin çok hızlı yanıtlanmasını sağlıyor. Bankaların son dönemde özellikle pandemi sonrası uyguladıkları anında kredi yöntemi müşteriye göre işliyor. Müşterilerin kredi puanlarının ve aylık kazançlarının yüksek olması durumun çok yüksek seviyelere kadar çıkan anında kredi limiti belli bir seviyeye kadar herkese sağlanıyor. 

İŞ BANKASI ANINDA KREDİ KAMPANYASI

İş Bankası da anında kredi kampanyası sağlayan ve bu kampanyayı esnek ödeme seçenekleri ile destekleyen bankalar arasında yer alıyor. 

İş Bankası tarafından sağlanan anında kredi kampanyasında müşterilere şubeye gitmeye gerek kalmadan kredi sağlanıyor. Bankanın ilan ettiği başvuru yöntemleriyle başvuru yapacak olan müşteriler daha sonra hesaplarına paranın yatmasını bekleyecekler. İsteyenler ise hemen banka ATM'sinde de çekebilecek. 

Anında Kredi Kampanyasıyla Ne Kadar Kredi Çekilir?

Anında kredi kampanyası İş Bankası'nın uzun süredir sağladığı kredi paketi arasında yer alıyor. Banka müşterilerinin kredi risk durumu, aylık kazançlarına göre 1.000 TL'den 50.000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi verebiliyor. Ancak kredi limiti banka müşterisi olup bankacılık işlemlerini düzenli kullananlara yüksek veriliyor. 

Yeni müşteriler için sağlanacak en yüksek kredi limiti kişiye özel hesaplama oranıyla verilecek. 

ANINDA KREDİ KAMPANYASINDA SUNULAN ÖZELLİKLER

Anında kredi kampanyasında ilk sağlanan özellik şubeye gitmeden anında kredi başvurusu. Müşteriler mobil uygulama, SMS, internet bankacılığı hatta ATM'den kredi başvurusunda bulunabilirler. 

Banka müşterilerine aylık yüzde 1.60 faiz oranıyla kredi kullanımı sağlıyor. 

Geri ödemelerde isteyenlere 3 ay ödeme erteleme imkanı verilir. Bu kapsamda Ekim 2021'de kullanılan ihtiyaç kredisi için ilk taksit Ocak 2022'de başlar. 

Kredi vadesi 50.000 TL'ye kadar olan limitlerde 36 ay daha üzeri tutarlarda ise 24 ay olarak uygulanır. 

5.000 TL İHTİYAÇ KREDİSİ KULLANIMINDA GERİ NE KADAR ÖDENİR?

İş Bankası anında kredi kampanyasını kullanarak ihtiyaçlarını gidermek isteyenler için bir maliyet tablosu hazırladık. 5.000 TL kredi kullanımının 36 ay vadeli ödeme planını oluşturduk. 

iş bankası anında kredi 21 ekim

5.000 TL ihtiyaç kredisi kullanan ve 36 ay vade ile ödemek isteyen müşteri aylık yüzde 1.60 faiz oranıyla kredisini çekebilecek. Geri ödemeler aylık 193 TL toplam ise 6.996 TL olarak yapılacak.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@