Bunu Yapanlara Ziraat Bankası 75 TL Veriyor! İşte Yeni Kampanya Ve Şartları!

Ziraat Bankası'ndan yeni bir kampanya duyurusu yapıldı. 1 Kasım'da başlayacak olan yeni kampanyada şartları yerine getiren müşterilere 75 TL ödeme yapılacak. 

Finans 25.10.2021 - 00:12 25.10.2021 - 00:24 Engin Uzunoğlu

Ziraat Bankası'nın zaman zaman yaptığı hediye para kampanyalarına yeni birisi daha eklendi. Ziraat Bankası yeni kampanyaya ilişkin internet üzerinden bir duyuru yayınladı. 1 Kasım 2021'de başlayacak olan yeni kampanya kapsamında Ziraat Bankası müşterilerine 75 TL ödeme yapılacak.Ziraat Bankası'nın 75 TL kampanyasının detayları nelerdir? Ziraat Bankası hangi müşterilere 75 TL verecek? 

ZİRAAT BANKASI'NDAN YENİ KAMPANYA

Ziraat Bankası tarafından yapılan kampanya bilgilendirmesine göre kampanya imkanlarından tüm Bankkart sahipleri yararlanabilecekler. Bankkart kullanarak tek seferde 250 TL ve üzeri alışveriş yapan müşteriler ücretsiz para alma hakkında sahip olacaklar. Bu haktan yararlanmak için de müşteriler çeşitli ürün gruplarından alışveriş yapmaları gerekecek. O sektörde yapılan tek seferde 250 TL ve üzerinde gharcama yapanlara 15 TL ödeme yapılacak. Müşteriler toplamda 75 TL kazanabilecekler. 

KAMPANYA KOŞULLARI NELERDİR?

Ziraat Bankası'nın kampanya açıklamasına göre 75 TL bedava para kazanmak isteyen müşteriler belirtilen tarihler içerisibde Bankkart ile Bankkart üyesi olan iş yerlerinden kirap ve kırtasiye sektörlerinde yaptıkları alışverişlerle bedava para kazanabilecekler. Kitap ve kırtasiye sektörlerinde tek seferd eyapılacak 250 TL ve üzeri her harcama için müşterilere 15 TL verilecek. Bu şekilde 5 sefer alışveriş yapan müşteriler 75 TL kazanacaklar. 

Yapılan harcamalarda Ziraat Bankası'nın banka kartı ve kredi kartı özelliği ile yapılacak işlemlerin toplamını dikkate alacağı bildirildi. Kampanyaya yalnızca asıl kart sahipleri katılabilecekler. Ek kart sahipleri bu imkandan yararlanamayacaklar. Asıl kartlara bağlıu olan sanal kartlar ve ek kartlar ile yapılan harcamalar kampanya harcamalarına dahil edilecekler. 

Kampanya kapsamında iade, iptal, Bankkart lira kullanımı, fatura ödeme, nakit çekim, para transferi ve para yükleme işlemleri dikkate alınmayacak. Ayrıca Bankkart Busisness ve Bankkart Başak, Bankkart Ücretsiz ürünleri ile yapılan tüm işlemler kampanya kapsamı dışında değerlendirilecek. 

İŞLEMLER İPTAL EDİLİRSE HEDİYE PARALAR GERİ ALINACAK

Kampanya kapsamında müşteriler hediye olarak aldıkları Bankkart Lira'ları kullanabilecekler. Ancak Bankkart Lira kazanılan işlemlerin iptal edilmesi durumunda bu Bankkart Lira'lar geri alınacak. Bankkart Kumbara'da yeterli Bankkart Lira olmazsa geri alınacak tutar borç olarak düşülecek. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@