Burgan Bank'tan Emeklilere 750 TL Nakit Ödeme ! Maaşını Burgan Bank'a Taşıyanlara Özel Bu Fırsat Kaçmaz

Burgan Bank, maaşını kendi bünyesine taşıyan emeklilere nakit ödeme yapma kararı aldı.

Finans 25.10.2021 - 12:35 25.10.2021 - 12:35 Serhat Karaman

Buna göre SGK, Bağ-Kur ve Emekli Sandığı’ndan ilk defa emekli olanlar ile hâlihazırda başka bir kurumdan emekli maaşını alanlar, maaşlarını Burgan Bank’a taşımalarının akabinde 3 gün içerisinde 750 TL’ye varan nakit promosyon hakkı elde edecek.

Emekli maaşını taşımak adına uygun bir banka arayanlara Burgan Bank’tan promosyon müjdesi. Bazı bankalar emekli maaş müşterilerine herhangi bir promosyon vermezken Burgan Bank bu bağlamda bonkörlüğünü konuşturmaya kararlı. Emekli maaşını ilk defa alacak olan kişiler, emeklilikle alakalı başvuru dilekçesinde Burgan Bank hesaplarını kullanarak maaşlarını buraya taşıyabilirler. Emekli maaşını PTT şubelerinden ya da herhangi bir bankadan alanlar ise maaş taşıma başvurusu ile beraber maaşlarını Burgan Bank’a taşıyabilmekte.

500 TL’den 750 TL’ye Kadar Emekli Promosyonu İçin Doğru Adres Burgan Bank

Burgan Bank’ın maaş taşıma işlemi sonrasında Burgan Bank’ı tercih eden müşterilerine sunacağı promosyon tutarı, ödenen maaşa göre değişmekte. 1.499 TL’ye kadar emekli aylığı olanlara Burgan Bank tarafından 500 TL nakit ödeme yapılacak. Maaşı bu tutarın üzerinde; fakat 2.500 TL’nin altında olanlar ise 625 TL promosyon alabiliyor. Üst sınır olmaksızın emekli maaşı 2.500 TL ya da üzerinde olanların alabileceği nakit promosyon tutarı ise 750 TL.

burgan-bank-emeklilere-promosyon

Emekli promosyonu aldıktan sonra maaşınızı 3 yıl boyunca Burgan Bank’tan almanız gerekmekte. Eğer 3 yıl dolmadan başka bir bankaya taşımak isterseniz aldığınız promosyon üzerinden kalan gün sayısı kadar kesinti yapılır ve bu promosyonun iadesi sağlanır.

Emekli maaşınızı Burgan Bank’a taşımak istiyorsanız 0850 222 29 10 numaralı Burgan Bank müşteri hizmetlerini arayarak destek alabilirsiniz. Ayrıca maaşınızı taşımak istediğiniz Burgan Bank şubesine giderek personellerden bu konuda destek almanız mümkün. İşlemlerimi kendim de yapabilirim diyenler için e-devlet kapısı her zaman açık. E-devlet uygulamasında sunulan maaş taşıma sistemi sayesinde banka şubesine gitmeden emekli maaşının taşınması mümkün. Maaş taşıma işlemi tamamlandıktan ve ilk maaş Burgan Bank nezdindeki hesaba yatırıldıktan sonra 3 iş günü içerisinde promosyonunuz hesabınıza aktarılacaktır.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@