Cebinde İstanbul Kart Olanların Parasıda Olacak! İBB Aylılk 100 TL Taksitle Faizsiz 1.200 TL Borç Para Verecek

İstanbul Büyükşehir Belediyesi ile Denizbank arasında imzalar atıldı, İstanbullulara faizsiz kredi müjdesi geldi! İstanbulkart faizsiz kredi ve sıfır faizli nakit avans ile 600 TL, 1.200 TL borç para!

Finans 28.10.2021 - 09:51 28.10.2021 - 09:51 Gülcan Özer

İstanbul Kart kullanıcıları için faizsiz kredi müjdesi geldi. Denizbank ile sözleşme imzalayan İstanbul Büyükşehir Belediyesi cebinde İstanbul Kart olan vatandaşlara faizsiz ve masrafsız 1200 TL para yardımı yaparken aynı zamanda isteyen kişilere de kredi kartından 500 TL taksitli nakit avans verileceğini ilan etti. 

İstanbulkart Destek Avans adı verilen kredi kampanyası kapsamında DenizBank üzerinden kabul edilecek olan başvurularda kredi kartı olan kişilere 500 liraya kadar faizsiz nakit avans verilirken Sıfır Faizli Masrafsız Kredi Kampanyası kapsamında ise 6 ay vadeli 600 TL ve 12 ay vadeli 1200 TL para yardımı yapılacak. Ödemeler aylık 100 TL olarak tahsil edilecek. 

AYLIK 100 TL TAKSİTLE FAİZSİZ 1200 TL SIFIR FAİZLİ, MASRAFSIZ KREDİ MÜJDESİ! 

İstanbul Kart kullanıcıları için düzenlenen Destek Avans kampanyası ile faizsiz, masrafsız, ayda 100 TL geri ödemeli nakit avans fırsatı sunuldu. Kampanyadan yararlanmak isteyen kişilerin mutlaka İstanbul Kart sahibi olması ve kartları ile kimlik numaralarını eşleştirmiş olmaları şartı aranacak. Kampanya'dan sadece Belbime'a ait kanallardan yönlendirme yapılan Denizbank kanalları üzerinden başvurular için geçerli olacak. 

istanbul kart başvurusu

Kampanya için yapmış olduğu başvurusu kabul edilen kişilerin ödemeleri başvuru yapmış oldukları İstanbul Kart'a yüklenecek. Faizsiz kredi desteğinin yanı sıra daha uzun vadeli ve yüksek tutarlı para ihtiyaçları için de düşük faizli kredi desteği sağlanırken avantajlı faiz oranları ile yapılan başvurulardaki ödemeler ise Denizbank hesapları üzerinden yapılacak. 

İSTANBUL KART NERELERDE GEÇERLİ?

İstanbul Kart'a yüklenen para ulaşım giderlerinin yanı sıra CarrefourSA, A101, Migros, BİM ve Şok Marketler, İstanbulkart'ın geçtiği iş bankası pos cihazlarının olduğu işyerlerinde, Multinet ödeme noktaları Halk Bakkal BiTaksi, Getir uygulamaları, Beltur, BNB (bisiklet ), iTaksi, İBB Sosyal Tesisler, Hamidiye Su Otomatları, Matik Otomatlar, İsper ve İspark gibi sosyal alanlardaki harcama ve ödeme işlemlerinde de kullanılabilecek. 

18 yaşından büyük tüm İstanbul Kart sahipleri başvuru hakkına sahip olurken başvuruları onaylanan kişilerin kartlarına paraları yatırılırken kredinin geri ödemesi ise aylık 100 TL olarak tahsil edilecek. 6 ay taksitle 600 TL ve 12 ay taksitle ise 1.200 TL para kartlara yatırılacak.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@