Dacia'da Patron Çıldırdı Kampanyası Başladı! Ödeme Erteleme, Yakıt Hediyesi, Kasko İndirimi Müjdeleri

Dacia tarafından Eylül ayı araba kampanyaları açıklandı. Buna göre Dacia'ın yeni araba kampanyasına göre Eylül ayında sıfır kilometre otomobil alanlar ödemelere Ocak 2022'de başlayacaklar.

Finans 07.09.2021 - 02:23 07.09.2021 - 02:29 Engin Uzunoğlu

Türkiye otomobil piyasasında yükselişe geçen markalardan olan Daci, Eylül 2021 araba kampanyalarını açıkladı. Dacia'dan müşterilerine sıradışı bir teklif yapıldı. Dacia araba kampanyası kapsamında Dacia Finans'tan çeşitli kredi imkanları sağlanırken bu otomobillerin satın alımında kullanılan kredilerin geri ödemelerine de erteleme imkanı veriliyor.

EYLÜL'DE AL 2022'DE ÖDEMEYE BAŞLA 

Dacia son dönemlerde araç satış sayısı olarak dikkat çeken otomobil markaları arasında yerini aldı. Türkiye'ye özel araba kampanyaları düzenleyen Dacia yine çarpıcı bir kampanya ile Eylül ayına damga vurmaya başladı. Otomobil satışlarında genel anlamda sektörel gerileme yaşanırken Dacia tarafından müşterilerine reddedilemeyecek bir teklif yapıldı. 

Dacia araba kampanyasına göre herhangi bir model Dacia sıfır kilometre otomobil satın alan müşteriler Dacia Finans'tan kredi kullanmaları halinde bu kredinin geri ödemelerine Ocak 2022'de başlayacaklar. Arada kalan aylarda herhangi bir kredi geri ödemesi yapmayacak olan müşteriler bu süreçte bütçelerini hazırlama imkanı da elde edebilecekler. 

DACİA'DA AVANTAJLAR BİTMİYOR

Dacia Eylül 2021 araba kampanyasının avantajları yalnızca kredi erteleme ile sınırlı kalmıyor. Buna göre müşterilere 1.500 TL de yakıt hediyesi veriliyor. Bu kapsamda 6 ay boyunca her ay 250 TL'lik yakıt müşterilere hediye ediliyor. Kampanyadan yararlanan müşteriler her ay 250 TL tutarındaki yakıt hediyelerini TOTEL'den alabilyorlar.

DACİA KASKO İNDİRİMİ

Müşterilere avantaj üzerine avantaj veren Dacia, Eylül atyı içerisinde sıfır kilometre otomobil satın alan müşterilere bir de 1.000 TL Dacia Kasko indirimi imkanı tanıyor. Buna ek olarak da +1 yıl Uzatılmış Garanti ve İlk Periyodik Bakım paketlerinden de fırsatlar veriliyor. Tüm bu imkanlardan yararlanmak isteyenlerin Eylül ayında bir Dacia model sıfır kilometre otomobil satın almaları gerekiyor. 

DACİA YENİ SANDERO'DA İNDİRİM

Dacia'nın Eylül ayı sürprizleri bitmiyor. Dacia kampanya açıklamasına göre Dacia Yeni Sandero model otomobil 154.900 TL'den satılmaya başlandı. Bu fiyatın Dacia Yeni Sandero Comfort 1.0 Sce 65 bg versiyon için geçerli olduğu bildirildi. Bu fiyat içerisinde tarik sigortası ile kasko olmadığı da açıklandı. Kampanyanın ise 30 Eylül tarihine kadar devam edeceği bildirildi. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@