Daha Uygunu Yok! Akbank İndirimli Konut Kredisi Kampanyası İle Herkesin Evi Olacak!

Müşterilerine en düşük maliyetli konut finansmanını veren banka olan Akbank bunun üzerine bir de indirimli konut kredisi ile müşterilerin ev sahibi olma hayallerini gerçeğe dönüştürüyor.

Daha Uygunu Yok! Akbank İndirimli Konut Kredisi Kampanyası İle Herkesin Evi Olacak!

Türkiye'de konut kredisi veren bankalar arasında kredi faizleri açısından son günlerin en dikkat çekici kampanyasını Akbank düzenlemeye başladı. Sürpriz bir karar alan Akbank kısa bir süre önce aylık yüzde 1,39 faiz oranı ile verdiği konut kredisini aylık yüzde 1,34 faiz ile vermeye başladı.

1,34 FAİZ İLE KONUT KREDİSİ

Akbank'ın konut kredisi faizinde almış olduğu son karar ile konut satın almak isteyenlerin planları tamamen değişti. Aylık 1,34'lük kredi faizi ile konut kredisi veren Akbank en düşük maliyetli konut finansmanının altına imzasını attı.

AKBANK, KAMU BANKALARININ ÖNÜNE GEÇTİ

Konut kredisi faizi ile en düşük faizli konut kredisini veren Akbank, bu açıdan kamu bankalarının da önüne geçti. Kamu bankalarının konut kredisinde uzun yıllardır en düşük faizle kredi imkanı tanıması özelliği de böylelikle son bulmuş oldu.

Konut kredisini düşük faizle veren Akbank bunun üzerine bir de kredi faizinde indirim imkanı veriyor. Peki Akbank konut kredisi faizinde indirimi nasıl yapıyor. Hangi müşteriler indirimli konut kredisi kullanabiliyorlar.

İNDİRİMLİ KONUT KREDİSİ KAMPANYASI

Akbank'ın hayallerini kurdukları evi satın almak isteyen ama yüksek maliyetlerle karşılaşmak istemeyen müşterilere özel olarak hazırladığı konut kredisi kampanyası olan indirimli konut kredisi çok büyük bir avantaj sağlıyor.

Bu kapsamda müşteriler kullanmış oldukları konur kredisinin faizinin bir kısmını peşin olarak öderler. Önden kredi faizi ödeyen müşteriler hem kredi faiz miktarında hem de kredi taksit tutarlarında indirim elde edebiliyorlar.

KONUT KREDİSİ FAİZLERİNİ MÜŞTERİLER BELİRLİYOR

İndirimli konut kredisinin faizi ödenecek peşin faizin miktarına göre değişmektedir. Kredi miktarının yüzde 1'i ile yüzde 5'i arasında bir faiz ödemesini peşin yapan müşteriler kredi faizini de kendileri belirlemiş olurlar.

AKBANK 100 BİN TL KONUT KREDİSİ HESAPLAMA

Akbank'tan konut kredisi kullanaqn müşterilere aylık yüzde 1,34 kredi faizi uygulanıyor. Bu kredi faizi ile 120 ay vadeli 100 bin TL konut kredisi hesaplaması yapıldığında aylık taksit 1.680 TL oluyor. İndirimli konut kredisinde peşin faiz ödemesiyle hem bu kredi faizi hem de taksit tutarı düşmektedir.

akbank konut kredisi hesaplama-1

AKBANK KONUT KREDİSİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Akbank'tan konut kredisi kullanmak isteyen müşterilerin Akbank şubelerine gitmesi gerekmektedir. Şubelerde başvurularını yapan müşterilere kişiye özel çeşitli kredi alternatifleri sunulabilmektedir.

SONRAKİ HABER