Dengeleri Değiştiren Nakit Kampanyası! QNB Finansbank Aylık 0,98 Faizle İhtiyaç Kredisi Veriyor!

İhtiyaç kredisi çekmek için imkanları araştıranlara beklenen haberi QNB Finansbank verdi. Özel kredi kampanyası ile aylık yüzde 0,98 faizle ihtiyaç kredisi dağıtılacağı açıklandı.

Finans 03.04.2022 - 17:45 03.04.2022 - 17:45 Engin Uzunoğlu

Türkiye'de ihtiyaç kredisi çekmek vatandaşların genel bir eğilimi haline geldi. İnsanlar bozulan ekonomik durumlarını bankalardan çektikleri ihtiyaç kredileri ile düzeltmeye çalışıyorlar. Her finansal adımda olduğu gibi bundan bir risk ihtimali bulunuyor. Eğer ihtiyaç kredisi yüksek faizlerle çekilirse vatandaşlar zarar edebiliyorlar. Zarar etmek istyemeyen aksine zorlu ekonomik koşullara karşı kendilerini korumak isteyenler düşük maliyetli ihtiyaç kredisi kampanyalarını araştırıyorlar. Bu konuda QNB Finansbank'tan gelen son haber ise bankacılık piyasasında denegeleri değiştirdi. 

QNB FİNANSBANK'TAN DENGELERİ DEĞİŞTİREN İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI

Bankalar müşterilerinin sayısını arttırmak v eher geçen gün çok daha fazla sayıda müşteriye hizmet verebilmek için çeşitli kampanyalar düzenliyorlar. Bu kampanyalar ile insanların banka tercihlerini değiştirmelerini sağlamayı amaçlayan bu finansal kuruluşlar zaman zaman dikkat çekmeyi başarıyorlar. QNB Finansbank da dikkat çeken bir kampanya ile müşterilerin karşısına çıkıtı. Ucuz ihtiyaç kredisi duyurusu yapan banka maliyetleri adeta dibe çekti. 

QNB Finansbank tarafıundan açıklanan ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında yeni müşterilere özel olarak 10 Bin TL ihtiyaç kredisi aylık yüzde 0,98 faizle veriliyor. Enflasyon karşısında bu faiz oranının çok çok düşük kalmasından dolayı yeni müşterilere çok büyük bir imkan sağlanıyor. Ancak bu ihtiyaç kredisi aylık faizi sadece yeni müşterileri kapsıyor ve sadece 12 ay vadeli kredi hesaplamalarında geçerli oluyor. Vade süresinde 12 ay aşılırsa ihtiyaç kredisi aylık faiz oranında da değişiklikler meydana geliyor. 

QNB Finansbank tarafından yapılan kampanya açıklamasına göre müşterilere kullandırılan ihtiyaç kredilerinde uygulanan faiz oranlarında ana belirleyici veri müşterinin kredi skoru oluyor. Bu skora göre banka müşteriye ihtiyaç kredisi faizi belirliyor. Müşteriye özel olan bu faiz oranı üzerinden ihtiyaç kredisi çekilebiliyor. Bu ihtiyaç kredisinin aylık faizinin diğer bankalara kıyasla daha düşük oranlarda olduğu biliniyor. Eski ve yeni farketmeksizin QNB Finansbank'ın müşterilere verdiği ihtiyaç kredilerinin aylık faiz oranlarının şu anda yüzde 1,84'ten başladığı biliniyor.

0,98 FAİZLE 10 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ!

qnb finansbank ihtiyaç kredisi hesaplama

QNB Finansbank'tan htiyaç kredisi çeken yeni müşteriler aylık 0,98 faiz imkanından yararlanabiliyorlar. Bu kapsamda 12 ay vadeli 10 Bin TL ihtiyaç kredisinin aylık kredi taksitleri 898 TL olarak hesaplanıyor. Bu kredinin yıllık maliyeti ise yüzde 16 oluyor. 

Emlak365.com

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@