Denizbank Eşit Taksitli Mortgage Kredisi! 10 Yıl Boyunca Taksit Değişmeden Evinizi Ödeyin

Denizbank Kasım 2021 dönemi konut kredisi faiz oranları belli oldu. Denizbank'tan kredi kullanarak ev almak isteyenler için banka kişiye özel seçenekler sunuyor.

Finans 05.11.2021 - 11:41 05.11.2021 - 11:41 Mustafa KARAGÖZ

Denizbank müşterisi olan yada Denizbank müşterisi olmak isteyenler için 120 ay ve 180 ay vadeli konut kredisi imkanları bulunuyor. 

Banka müşterilerinin ev alımlarına yüksek limitli uzun vadeli kredi onayı ile aracı oluyor. Müşterilerin ise aylık kazançlarının düzenli ve krediye uygun olacak şekilde olması isteniyor. 

EV KREDİSİ KULLANACAKLARA DENİZBANK MORTGAGE

Denizbank tarafından ilan edilen Kasım 2021 dönemi ihtiyaç kredisi kapsamında standart özelliklerin tamamı sağlanıyor. 

Banka tüm bankalar tarafından sağlanan 120 ay vadeli olağını müşterilerine özel ödeme seçenekleri ile sunuyor. Denizbank'ın ayrıca daha uzun vadeli başka bir konutr kredisi paketi bulunuyor. 

120 ay vadeli ödeme planında ise kasım ayı faiz oranı yüzde 1.51 olarak açıklandı. 

Müşteriler ister 36 ay ister 60 ay isterlerse de 120 ay vade olanaklarını seçsinler hiç faiz farkı olmadan yüzde 1.51 faizle kredi kullanabilecekler. Uzun vadeli ödeme planlarında vade farkı uygulaması bulunmuyor. 

Banka geri ödemelerde standart olan eşit taksitli ödeme planı oluşturuyor. Müşteriler kredi ödemelerinde belirledikleri plan kapsamında ödemeleri hiç değişmeden 10 yıl boyunca aynı rakamdan ödeme yapıyorlar. 

DENİZBANK NE KADAR KREDİ VERİR?

Denizbank alınacak evin kredi limitini ekspertiz değerine göre belirliyor. Ev için gerçekleştirilecek ekspertiz raporunda yer alan evin değerinin yüzde 80'i oranında kredi kullanılabilir. 350.000 TL değerinde bir ev için 70.000 TL peşinat ödenmesi ve 280.000 TL konut kredisi kullanılarak 120 ay vadede ödenmesi mümkün. 

Müşteriler ise kredi taleplerini aylık kazançlarına göre belirleyebilirler. Yüksek limit kullanmak isteyenlerin aylık kazançlarının yüksek olması yada bankanın kabul edeceği ek teminat göstermeleri gerekiyor. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@