Denizbank Ev Hanımlarına 19 Bin TL Ödeme Yapıyor!

Ev hanımlarına kredi veren bankalar arasında Denizbank'ta katıldı. Denizbank kredi notu yüksek olan ev hanımlarına nakit para desteği sağlarken 36 ay vadeli kredi veriyor.

Finans 13.06.2022 - 12:25 13.06.2022 - 12:33 Gülcan Özer

İhtiyaç kredisi çekmek istiyorum diyen ev hanımlarına bekledikleri iyi haberi Denizbank verdi. Türkiye'nin en kolay kredi veren bankaları arasında yer alan Denizbank, aranılan şartları taşıyan ev hanımlarına nakit para desteği sağlayacağını açıkladı. 

Denizbank ihtiyaç kredisi başvurusu için müşterilerine büyük kolaylıklar sağlarken, internetten kredi çekmek istiyorum diyen müşterilerine de online kredi başvuru formu doldurma imkanı tanıyor. Denizbank SMS ihtiyaç kredisi başvurusu ile de cep telefonundan kredi çekme fırsatı sunuyor. 

DENİZBANK'TAN EV HANIMLARINA KREDİ FIRSATI! DENİZBANK İHTİYAÇ KREDİSİ BAŞVURU ŞARTLARI NELER?

Kredi çekerek nakit para ihtiyaçlarına son vermek isteyen ev hanımlarına yönelik olarak Denizbank kredi paketini duyururken müşterilerine başvuru kolaylığı da sağladı. Kredi notu puanı yüksek olan ev hanımlarına gelir belgesiz kredi onayı veren Denizbank, düşük kredi notu ortalaması olan kişilerin ise ek gelir belgesi sunması gerekiyor. 

denizabank ihtiyaç kredisi başvuru şartları

18 yaşını dolduran kişilerin kredi başvurusu yapma imkanı sunan Denizbank kira sözleşmesi ya da menkul hesap cüzdanı gibi ek gelir belgesi sunan emeklilere kredi çekme fırsatı veriyor. Ev hanımı olmasına rağmen banka işlemleri açısından problemsiz bir sicile sahip olması yeterli oluyor.  Yani kredi borcundan dolayı yasal takip altına girmemek ve kredi kartı borcu nedeni ile avukatlık olmamak gibi şartlara sahip olan ev hanımlarına kolay kredi çekme fırsatı veriyor. 

denizbank kredi oranları

DENİZBANK İHTİYAÇ KREDİSİ FAİZ ORANI YÜZDE KAÇ?

İhtiyaç kredisi faiz oranı rakamları ile dikkat çeken Denizbank müşterilerine 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi çekme imkanı sunuyor. Denizbank ihtiyaç kredisi faiz oranı yüzde 1,74 faiz oranı ile kredi veriyor. Bu faiz oranı üzerinden 12 ay vadeli 3 bin TL ihtiyaç kredisi çeken bir kişinin aylık taksit tutarı 285 TL olarak hesaplanırken, 36 ay vadeli 10 bin TL ihtiyaç kredisi paketinde ise aylık taksit tutarı 433,77 TL olarak gerçekleşiyor. 

BDDK'dan Son Dakika Kararı! İhtiyaç Kredisi Vade Süreleri Ve Kredi Kartı Asgari Ödeme Oranları Değişti!

BDDK kararı sonrası Ziraat, Halkbank ve Vakıfbank ihtiyaç kredisi

İhtiyaç Kredisinde İş Bankası ve TEB sürprizi! Faiz indirimli kampanya başlattılar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@