Denizbank'tan Emeklilere Geri Ödemesiz Nakit Müjdesi! Emeklilere 1.425 TL ile 1.750 TL Arasında Ödeme Yapılıyor!

Denizbank tarafından emeklilere özel düzenlenen kampanya ile nakit ödeme yapılıyor. Maaşını Denizbank'a taşıyan emekliler hemen nakit ödeme alabiliyorlar.

Finans 04.02.2022 - 01:35 04.02.2022 - 01:35 Engin Uzunoğlu

Denizbank, emekli müşterilerine 1.425 TL ile 1.750 TL arasında nakit ödeme yapıyor. Emekli müşteri sayısını bir önceki yıla nazaran arttırmak isteyen Denizbank, bu yeni projesi ile beraber emeklileri oldukça sevindireceğe benziyor. Siz de sadece nüfus cüzdanınızla başvurarak ya da e-devlet üzerinden talepte bulunarak Denizbank’ın geri ödemesiz nakit ödeme kampanyasından yararlanabilirsiniz.

Emekliler, maaşlarını 3 yıl boyunca Denizbank’tan alacaklarına dair taahhütte bulunarak maaşlarına göre promosyon almaya hak kazanabilecek. Bir önceki yıla göre promosyon tutarını oldukça arttıran Denizbank, bu alanda zirvedeki bankalardan biri haline geldi ve bu yönü ile emeklilerin dikkatini çekmeyi başardı.

Nüfus Cüzdanı ile Şubeden ya da E-Devlet Şifresi İle İnternetten Hemen Başvurulabilecek

Denizbank’ın 1.425 TL’den başlayıp 1.750 TL’ye kadar ulaşan promosyon desteğinden yararlanmak için nüfus cüzdanınızla ya da yeni tip TC kimlik kartınızla birlikte yakınınızdaki bir Denizbank şubesine başvuruda bulunabilirsiniz. Ücret ödemeden emekli maaşınızı Denizbank’a taşımanız için şubelerden destek alabileceğiniz gibi e-devlet üzerinden emekli maaşı aldığınız bankayı değiştirebilirsiniz. Emekli maaşınızı değiştirirken banka bilgisi olarak Denizbank’ın size en yakın şubesini tercih edebilirsiniz.

Emeklilerin merak ettikleri hususlardan biri de ne kadar promosyon alacakları yönünde. Emekli maaşı, bu doğrultuda önemli bir yere sahip. Maaşı 1.500 TL’nin altında olanlara emekli maaşlarını taşımaları halinde 1.425 TL nakit ödeme yapılacak. Emekli maaşı 1.500 TL’den fazla olsa da 2.500 TL’yi aşmayan emekliler de maaş taşıma işlemi ile beraber 1.600 TL’lik nakit ödülün sahibi olacak. 3 yıl boyunca maaşını Denizbank’tan alma yönünde söz veren 2.500 TL üzeri maaş sahibi emekliler, 1.750 TL’ye kadar nakit ödeme alabilecek.

Emekli maaş promosyonundan yararlanmak için maaşınızı Denizbank’a taşımanız yeterli olacak. Yukarıdaki tutarlar, 1 adet otomatik fatura talimatı verilmesi halinde ödenecek olup otomatik ödeme talimatı vermek istemeyenlere ödenecek promosyon tutarı 750 TL düşecektir. Sadece 1 talimat ile 750 TL ödeme almak varken böylesine bir şansı kaçırmanız pek de mantıklı olmayacaktır. Maaşınızı taşıyıp en az 1 adet otomatik ödeme talimatı vermeniz halinde yukarıdaki tutarları geri ödemesiz şekilde alabileceksiniz.

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@