Denizbank'tan Esnafa Yakıt Desteği! Yakıtınızı Petrol Ofisi'nden Alın, Denizbank'ın Özel İndirim Fırsatından Yararlanın!

Denizbank'tan esnaflara yalıt desteği imkanı veriliyor. Denizbank'ın yakıt desteği fırsatından nasıl yararlanılır? Denizbank'ın özel indirim fırsatının şartları nelerdir?

Finans 04.12.2021 - 21:23 04.12.2021 - 21:23 Engin Uzunoğlu

KOBİ ve esnaflara verdiği desteklerle adından sıkça söz ettiren Denizbank, yeni bir anlaşma ile birlikte bu desteğini bir üst noktaya taşımayı başardı. Denizbank kartı ile yakıt harcaması yapan esnaf ve KOBİ’ler, yakıt alımlarını indirimli olacak şekilde yaparken birçok özel fırsattan da yararlanabiliyor.

Denizbank, Petrol Ofisi ile gerçekleştirdiği müzakerelerin detaylarını paylaştı. Petrol Ofisi Automatic Sistemi'ne dahil olan KOBİ'ler, yakıt harcamalarını Denizbank kartı ile yaparken özel indirim fırsatlarından yararlanabilecek. Tüm Denizbank işletme kartı sahiplerini yakından ilgilendiren bu kampanya, beraberinde bazı ayrıcalıkları da getiriyor.

Denizbank’tan Petrol Ofisi’nde Geçerli 3 Yıllık İndirim Hakkı

Petrol Ofisi’nden gerçekleştireceğiniz yakıt alımlarında Denizbanklı olmanın ayrıcalığını 3 yıl boyunca yaşayacaksınız. Üstelik yakıt tüketiminiz otomatik sistem dahilinde olduğundan tasarruflarınızı sayısal verilerle desteklemeniz de çok kolay olacak. Şirketinize ait birden fazla araç varsa hangi araçla ne kadar yakıt alımı yapıldığını Petrol Ofisi Automatic Sistemi sayesinde öğrenebileceksiniz. Tasarruf gerektiren alımların tespit edilmesi için de son derece ideal bir sistem olduğu söylenebilir.

Denizbank işletme kartı sahipleri, bu uygulama sayesinde Petrol Ofisi Automatic Sistemi’ni 3 yıl boyunca indirimli olarak kullanabilecek. Ayrıca Denizbank’ın kampanyaya ilişkin şartları uzatması halinde 3 yılın sonunda da yeni avantajlar sağlanabilecek. Denizbank işletme kartı sahiplerinin yanı sıra AESOB Antalya Kart, ESESOB Kart, İSTESOB Akıllı Kart, İESOB Kart gibi oda kartlarını kullanan KOBİ ve esnaflar da bu kampanyadan yararlanabilecek.

İNDİRİMDEN NASIL YARARLANILIR

0 (800) 211 02 29 ya da 0555 675 55 55 numaralı başvuru merkezlerinden birini arayarak DNZPO başvuru kodu ile beraber ücret ödemeden başvuruda bulunabilirsiniz. Şirket araçlarınıza tanımlanacak Petrol Ofisi Automatic Sistemi’nden 3 yıl boyunca indirimli olarak yararlanabileceksiniz. Söz konusu kampanya, sadece Petrol Ofisi istasyonlarından yapılacak yakıt alımlarında geçerlidir. Diğer akaryakıt firmaları, kampanya kapsamında değildir.

Detaylı bilgi almak için 0 (800) 211 02 29 ya da 0555 675 55 55 numaralı başvuru kanallarından birini kullanabilirsiniz. Kampanyaya dahil kafanıza takılan tüm soru işaretleri için bu numaralardan biri ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@