Denizbank'tan Esnaflara Sıfır Faizli, 60 Ay Vadeli Destek Kredisi! 10.000 TL Esnafa Faizsiz Kredi Kampanyası Başvurusu

Türkiye'nin en büyük özel bankaları arasında yer alan Denizbank esnafa faizsiz kredi müjdesi verdi. Sıfır faizli 10 bin TL destek kredisi kimlere verilecek, İşletme Kart nedir, nasıl alınır?

Finans 06.05.2022 - 16:28 06.05.2022 - 16:28 Gülcan Özer

Ekonomide yaşanan dalgalanma hem vatandaşların hem de esnafın nakit paraya olan ihtiyacını arttırırken Denizbank nakit para ihtiyacı olan esnaflar için özel bir kampanya başlattı. Ekonominin en önemli yapı taşı ve dinamosu olarak kabul edilen esnafları desteklemek için başlatılan kredi kampanyası ile İşletme Kart sahibi olan esnafa 10 bin liraya kadar sıfır faizli nakit para desteği sağlanacağı ilan edildi.

Düzenlenen kampanyadan sadece Denizbank işletme kart sahibi olan esnaflar yararlanabilecek. Denizbank hoş geldin kredisi kampanyası devamı olarak bu sefer esnafa sunulan fırsattan yararlanmak isteyen kişilerin DenizBank’ta yeni hesap açılışı yaptırmaları ile kartlarına faizsiz kredi limiti tanımlanacak ve nakit ihtiyaçları için faiz ödemeden finansal destek sağlanmış olacak. 

DENİZBANK FAİZSİZ 10 BİN TL DESTEK KREDİSİ BAŞVURU ŞARTLARI NELER?

Denizbank resmi internet sitesi üzerinden yayımlanan kampanya kapsamında 31 Temmuz 2022 tarihine kadar Denizbank yeni hesap açılışı yapan ve bu başvuru işlemi sonrasında İşletme Kart ve Bonus Business kart başvurusu yapılması ve 1 yeni fatura ödeme talimatı verilmesi durumunda sıfır faizli taksitli nakit avans desteği sağlanacak. Kampanya da sıfır faizli kredi limiti 10 bin TL olarak belirlendi. 

denizbank esnaf kredisi

DENİZBANK TAKSİTLİ TİCARİ KREDİ VADESİ NE KADAR?

Düzenlenen kampanyada her müşteri için 10 bin liraya kadar faizsiz taksitli ticari kredi verilirken söz konusu kampanyadan herkesin 1 kere faydalanmasına izin veriliyor. Kampanyadan yararlanma hakkı elde eden esnafa taksitli ticari kredi paketinde 5 sene vadeli yani 60 ay vadeli geri ödeme seçeneği sunuluyor. Vadeyi uzun tutan esnaflar bu sayede kredinin geri ödemesini hem sıfır faizli hem de düşük taksitli olarak zorlanmadan yapma fırsatı elde ediyorlar. 

Denizbank faizsiz 10 bin TL destek kredisi başvurusu tüm Denizbank şubeleri üzerinden yapılırken başvuru şartlarını taşıyan kişilere nakit para desteği sıfır faizli olarak sağlanıyor. 5 Mayıs 2022 günü itibari ile başlayan dev faizsiz destek kredisi kampanyası kapsamında son başvuru tarihi ise 31 Temmuz 2022 olarak ilan edildi. Belirtilen tarihler aralığında ilk kez Denizbank müşterisi olan esnaflara faizsiz kredi verilecek. 

Haber Kaynağı: Emlak365.com

Yorumlar (1)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@