Denizbank'tan Kredi Kartı Kampanyası! Aylık 200 TL 3 Ayda 600 TL Verecek

Denizbank müşterisi olanlara dev kampanya başlatıldı. Banka internet alışverişleri kapsamında geçerli kampanya kapsamında 3 ay içerisinde 600 TL indirim sağlayacağını bildirdi.

Finans 28.12.2021 - 15:07 28.12.2021 - 15:08 Mustafa Karagöz

Denizbank kredi kartı kapsamında müşterilerine özel indirimler sağlayacağını bildirdi. Denizbank kredi kartı olanlar için geçerli olacak kampanya internet üzerinden alışveriş yapılmasını, yapılan alışverişlerden ise indirim uygulanmasını öngörüyor. İşte o kampanyanın tüm detayları. 

DENİZBANK'TAN 600 TL KAMPANYASI

Denizbank sitesinden açıkladığı kampanya detayları kapsamında, Denizbank kredi kartına başvuruda bulunan vatandaşların ilk 3 aylık internet harcamalarının yarısının banka tarafından ödeneceğini duyurdu. Kampanya ay ay geçerli olacak. Her ay için en fazla 200 TL indirim uygulanacak 3 ayda alınacak indirim tutarı ise 600 TL olacak. Banka 600 TL'lik limit için yapmış olduğu açıklamasında "Müşterilerimiz yeni kredi kartlarıyla Aralık, Ocak ve Şubat aylarında internet üzerinden yapacakları alışveriş işlemlerinin azami yarısı (50%) olacak şekilde ayda azami 200TL, 3 ay süresince de azami 600TL indirim kazanabilecektir." açıklamasında bulundu. 

Banka kampanyaya katılmak isteyenlerin belirtilen kanallar üzerinden kredi kartı başvurusu yapması gerektiğini bildirildi. Kampanya koşullarını açıklayan Denizbank, 600 TL'lik indirimden yararlanmak için başvuru yapılan tarihte açık statülü DenizBank bireysel kredi kartlarından herhangi birine sahip olunmaması gerektiğini açıkladı. 

Başlatılan kampanyaya her müşteri sadece bir defa katılabilecek. Yukarıda da belirttiğimiz gibi aylık en fazla 200 TL indirim uygulayacak. 200 TL'lik alışverişten sonraki bir kaç gün içinde yansıyacak. Banka indirim esaslarına dair müşterilerine bilgilendirme mesajı gönderecek. 

Kampanyadan yararlanmak isteyenler başvurularını İnternet Bankacılığı, MobilDeniz, Mobil Web, DenizKartım veya iletişim merkezi aracılığıyla yapacaklar. Kredi kartı başvuruları için son gün 31 Aralık. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@