Dev Zam Duyuruldu! Petrol Ofisi ve Shell Benzin, Motorin ve Otogaz LPG'yi Artık Bu Fiyata Satacak

Akaryakıt fiyatları için yeni zam haberi EPGİS tarafından açıklandı. 66 kuruşluk zam sonrasında pompa satış fiyatları da değişti. İşte Petrol Ofisi ve Shell akaryakıt pompa satış fiyatları listesi!

Finans 08.12.2021 - 14:28 08.12.2021 - 14:29 Gülcan Özer

Döviz kurlarında yaşanan yükseliş ve brent petrol fiyatlarındaki dalgalanma tüm hızı ile devam ederken iç piyasada ise akaryakıt fiyatlarındaki yükseliş ne yazık ki devam etti. EPGİS tarafından yapılan resmi açıklama ile dün motorine 66 kuruşluk zam gelirken bugün için yeni zam beklentisi ilan edildi. 

Dün resmen açıklanan motorin zammı sonrası akaryakıt istasyonlarında ilk kez çift haneli satış fiyatı uygulanmaya başlanırken bugün tüm illerde akaryakıt pompa satış fiyatları listesi güncellendi. Peki, motorinin fiyatı kaç TL oldu, benzine zam gelecek mi, LPG otogaz fiyatları ne olur, LPG ye zam var mı, son dakika yeni zam gelecek mi?

AKARYAKIT FİYATLARINA ZAM BEKLENİYOR! MOTORİN VE BENZİNE ZAM GELECEK Mİ?

Dün motorin fiyatlarına yapılan zammın ardından Enerji Günlüğü tarafından yapılan habere göre 9 Aralık 2021 tarihinden geçerli olmak üzere benzinin litresine 77 kuruş, motorinin litresine de 31 kuruş zam bekleniyor. Akaryakıt sektörü temsilcilerine dayandırılan habere göre benzinin litre fiyatına dev zam miktarı 77 kuruş olarak ilan edilirken motorinin litre satış fiyatına ise dünkü 66 kuruşa ilave olarak 31 kuruşluk zam daha gelebileceği belirtildi. 

petrol ofisi akaryakıt fiyatları

PETROL OFİSİ MOTORİN, LPG OTOGAZ VE BENZİN FİYATLARI DEĞİŞTİ! 

Dün EPGİS tarafından resmen açıklanan zammın ardından gece yarısından itibaren geçerli olmak üzere akaryakıt istasyonlarında pompa satış fiyatları değişti. Zammın ardından Petrol Ofisi V/Max kurşunsuz 95 benzin fiyatı 9.55 TL, V/Max Dizel satış fiyatı 10,02 TL, V/ Pro Diesel satış fiyatı ise 9,99 TL olarak revize edildi. Petrol Ofisi Otogaz LPG satış fiyatı ise 8,29 TL olarak korundu. 

shell akaryakıt fiyatları-1

SHELL AKARYAKIT FİYATLARI: BENZİN, LPG OTOGAZ VE MOTORİNİN POMPA LİTRE SATIŞ FİYATI KAÇ TL?

Motorin fiyatlarına gelen 66 kuruşluk zammı pompa satış fiyatına yansıtan Shell istasyonlarında satış fiyatı yükseldi. Shell otogaz LPG satış fiyatı 8,30 TL olarak güncellenirken 95 oktan kurşunsuz benzin litre satış fiyatı 9,64 TL, motorin Shell diesel satış fiyatı ise Ankara merkez için 10,10 TL olarak ilan edildi. Fuel Oil satış fiyatı ise 9,28 TL olarak listede yerini aldı.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@