Devlet Bankasından Otomobil Alacaklara Büyük Destek! Sıfır ya da İkinci El Araç Alımları İçi 3 Ay Erteleme Fırsatı!

Otomobil piyasalarında fiyat artışları dikkat çekerken bir devlet bankasından daha avantajlı taşıt kredisi fırsatı duyuruldu. İşte en uygun taşıt kredisi…

Finans 10.05.2022 - 18:58 10.05.2022 - 19:00 Duygu Dilan Duman

Halkbank’ın taşıt kredilerinde cazip oranlar sunulmaya devam ediyor. Son dönemde ciddi bir yükseliş göstere otomobil fiyatlarına karşı vatandaşların rahat bir ödeme planı ile araç almasını sağlayacak kampanya ile düşük faiz oranları uygulanması hedefleniyor. Üstelik 3 aya kadar erteleme imkanı ile 0 km veya 2. el taşıt alımları için benzer avantajlar sunulacak. Otomobil almak için uygun finansman arayanlara dev destek duyuruldu!

3 Ay Ertelemeli Taşıt Kredisi Fırsatı!

Halkbank Yeşil Işık Taşıt Kredisi kampanyası ile vatandaşların 3 ay erteleme avantajları ile araç sahibi olması sağlanacak. Kolay araç sahibi olmak isteyenler için sunulan düşük faizli taşıt kredisi kapsamında ikinci el ya da sıfır km araç alımlarında kredi ödemelerine 3 ay sonra başlama fırsatı sunuluyor.

Sıfır Km Taşıt Kredilerinde Düşük Faiz Seçeneği

yaza-yepyeni-bir-otomobille-girmek-isteyenlere-ingden-dusuk-faizli-tasit-kredisi

Halkbank tarafından 0 km araç satın alımlarında geçerli olmak üzere düşük faiz avantajları ile kredi desteği sunulmaya devam ediyor.  Halkbank üzerinden kullanılacak sıfır km taşıt kredisi kapsamında yüzde 1,59’dan başlayan faiz oranları ile destek sağlanıyor. 48 aya varan vade ve 50 bin TL kredi için aylık sadece 1.599 TL taksit avantajları ile kredi verilmesi hedefleniyor.

7 Yaşına Kadar İkinci El Araç Alımlarında Uygun Faiz Dönemi

Sıfır km araç fiyatlarının hızlı artışının ardından ikinci el piyasalara yönelen birçok kişi burada da yüksek fiyatlarla karşılaşmasının ardından uygun finansman aramaya devam ediyor. Halkbank’ın 7 yaşına kadar olan ikinci el araçlarda geçerli olmak üzere sunduğu yüzde 1,61 faiz oranlarına sahip taşıt kredisi ile vatandaşların rahatça otomobil sahibi olması hedefleniyor. 48 ay vade ile 50 bin TL ikinci el taşıt kredisi kullanmak isteyenler için aylık 1.607 TL taksit seçenekleri ile bütçelerine uygun ödeme planları ve taşıt kredisi desteği Halkbank tarafından sunulmaya devam ediyor.

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@