DogeFather Elon Musk'tan Dogecoin Olanları Heyecanlandıracak Açıklama Geldi!

Elon Musk dogecoin açıklamaları ile kripto para piyasasına yön vermeye devam ederken yeni bir paylaşımda bulundu. Elon Musk'ın serveti ne kadar, kaç Dogecoin yapıyor?

Finans 18.10.2021 - 12:37 18.10.2021 - 12:37 Gülcan Özer

Dünyanın en zengin insanları arasında yer alan Elon Musk, kripto para piyasaları hakkında yapmış olduğu yorumlar ve piyasayı sallayan tweetleri ile adını tüm dünyaya duyurmuştu. Özellikle de Bitcoin karşısında Dogecoin birimine verdiği destekle adını duyuran Elon Musk bu nedenle DogeFather ismi ile anılmaya başlanmıştı. 

Kripto para birimlerine olan ilginin her geçen gün arttığı günümüzde piyasalar son derece dalgalı olarak seyrederken Bitcoin 60 bin dolar seviyesini aşarak büyük bir çıkışa imza atmıştı. Dünyanın en yüksek işlem hacmine sahip olan Bitcoin'in ardından ise Dogecoin geliyor. Bir şaka olarak üretilen kripto para birimi Elon Musk tarafından yapılan paylaşımların ardından rekor yükselişe imza atmıştı. 

ELON MUSK SON DAKİKA DOGECOİN AÇIKLAMASI: KAÇ TL SERVETİ VAR?

Tesla'nın sahibi olan Elon Musk sahip olduğu serveti ile de sık sık adından söz ettiriyor. Dünyanın en zengin insanları listesinde Microsoft'un kurucusu Bill Gates'i bile geride bırakan  Elon Musk sık sık yapmış olduğu kripto para paylaşımları ile de konuşuluyordu. 

Dönem dönem yaptığı paylaşımlar ile sert para kayıplarına neden olması ile "spekülatör" olmakla suçlanan Elon Musk sosyal medya hesabından YouTuber Matt Wallace'ın paylaşımına yanıt verdi. Ünlü Youtuber Matt Wallace tarafından Dogecoin olarak serveti 861 milyar Dogecoin olarak hesaplanırken Musk bu paylaşıma "Umarım yaşamı Mars'a uzatmak için yeterlidir" yanıtını vererek dogecoin yatırımcılarını heyecanlandırdı. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@