Dolar Yangını Sonrası 5 Bankadan Son Dakika Kredi Faiz Haberi: Şimdi Al Ocak 2022'de İhtiyaç Destek Kredisi Kampanyası

Şimdi al 2022'de öde kredi kampanyaları açıklandı. 3 ay ertelemeli kredi veren bankalar peş peşe başladı, en uygun ihtiyaç kredisi müjdesi de geldi. Hangi bankada kredi daha uygun, ucuz?

Dolar Yangını Sonrası 5 Bankadan Son Dakika Kredi Faiz Haberi: Şimdi Al Ocak 2022'de İhtiyaç Destek Kredisi Kampanyası

Piyasalarda yaşanan dolar yangını sonrası gözler bankalara çevrilmişti. Merkez Bankası tarafından Eylül ayında yapılan 100 baz puan faiz indirimi bankaların kredi faiz oranlarına pek yansımazken dolar kurunda yaşanan hızlı yükseliş sonrasında kredi çekecek vatandaşlarda tedirginlik yaşanmıştı.

Daha önce yaşanan benzer dönemlerde hızla kredi faiz oranlarını yükselten bankalar daha sakin bir tutum izlerken dolarda yaşanan krizin izleri finans sektörüne yansımadı. 5 banka yaşanan krize adeta meydan okudu ve faiz indirimi yapmanın yanı sıra müşterilerin Şimdi Al Ocak 2022'de öde ihtiyaç kredisi kullanma imkanı sundu. İşte o bankalar ve en uygun ihtiyaç kredisi teklifi!

QNB FİNANSBANK SON DAKİKA KREDİ FAİZ İNDİRİMİ HABER İLE EN UYGUN İHTİYAÇ KREDİSİ VEREN BANKA OLDU!

Ekonomik olarak zor günler geçiren Türkiye'de vatandaşların kredi taleplerinde de artış yaşandı. İhtiyaç kredisi talepleri artarken kredi çekmek isteyen kişiler "en uygun kredi hangi bankada?" sorusuna yanıt arıyordu. Merak edilen sorunun yanıtı Finansbank tarafından verildi.

finansbank 3 ay ertelemeli kredi

QNB Finansbank ihtiyaç kredisi faiz oranı yüzde 1.34 seviyesine çekilirken bu oran ile en uygun ihtiyaç kredisi veren banka QNB Finasbank oldu. 3 ay ertelemeli kredi kullanan kişiler ihtiyaç kredilerini bugün çekmeleri durumunda ödemelerini bu fırsatla beraber Ocak 2022 tarihine kadar erteleme imkanı elde edecekler.

AKBANK HAREKETE GEÇİREN KREDİ KAMPANYASI! AKBANK 3 AY ERTELEMELİ İHTİYAÇ KREDİSİ BAŞVURUSU NEREDEN NASIL YAPILIR?

3 ay ertelemeli kredi veren bankalar arasına katılan Akbank düzenlemiş olduğu ihtiyaç kredisi kampanyası ile büyük yankı uyandırdı. Serenay Sarıkaya'nın yer aldığı reklam çalışması ile dikkat çeken Akbank harekete geçiren kredini şimdi al Ocak 2022'de öde sloganı ile müşterilerine 50 bin liraya kadar 36 ay vadeli ve 50 bin TL üstü 24 ay vadeli kredi veriyor. Akbank şubeleri, Müşteri İletişim Merkezi'nden ve Akbank Mobil veya İnternet üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu yapılabiliyor.

akbank-3-ay-ertelemeli-kredi

İŞ BANKASI 3 AY ÖDEMESİZ DÖNEMLİ İHTİYAÇ KREDİSİ

İş bankası 3 ay ertelemeli kredi desteği kapsamında yapmış olduğu açıklamasında "Anında Kredi’ye başvururken dilerseniz ilk taksitinizi krediyi kullandığınız tarihten 3 ay sonra olacak şekilde belirleyebilir ve kredinizi eşit taksitlerle geri ödeyebilirsiniz. 90 güne varan ödemesiz dönemli Anında Kredi’ye İşCep veya İnternet Şubesi’nden başvuru yapabilirsiniz" diyerek kampanyayı açıkladı.

iş-bankası-3-ay-ertelemeli-kredi

YAPI KREDİ BANKASI ŞİMDİ AL 2022'DE ÖDE İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI!

Bankanın son dakika kredi haberi olarak duyurduğu kampanya ile 3 aya kadar erteleme imkanı sunuldu. Yapı Kredi Bankası müşterileri ertelemeli kredilerini mobil şube üzerinden hemen kullanırken müşteri olmayan kişiler için başvurular Yapı Kredi şubeleri üzerinden yapılacak.

yapı-kredi-bankası-3-ay-ertelemeli-kredi

TEB SONBAHAR KREDİSİ İLE 3 ÖTELEMELİ KREDİ VERİYOR!

İhtiyaç duyduğu paraya hemen kavuşurken ödemesini 3 ay ertelemek isteyen kişiler TEB sonbahar kredisi ile 3 aya kadar erteleme imkanı sunarken bankanın kredi faiz oranı yüzde 1,59 olarak ilan edildi.

teb-3-ay-ertelemeli-kredi

VAKIFBANK 3 AY ERTELEMELİ KREDİ İLE 36 AY VADELİ 10 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ AYLIK KAÇ TL TAKSİTLE ÖDENİR?

3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi desteği sağlayan Vakıfbank müşterilerine 125 bin liraya kadar ihtiyaç kredisi çekme imkanı sunarken kredinin aylık faiz oranı yüzde 1,55 olarak uygulanıyor.

vakıfbank-ihtiyaç-kredisi-3-ay-ertelemeli

Ertelemeli kredi kullanan kişilerin aylık taksit tutarı 388,06 TL olarak gerçekleşirken kredinin toplam geri ödemesi ise 13 bin 969 TL olarak gerçekleşiyor. Vakıfbank SMS kredi başvurusu da kabul ederken ihtiyaç kredisi başvurusu için aralarında birer boşluk bırakarak KREDI, T.C. Kimlik No., Aylık Gelirinizi yazıp 5724’e SMS göndermeniz yeterli oluyor.

SONRAKİ HABER