Dosya masrafı olmadan kredi çekmek isteyene büyük fırsat! Enpara 15 bin TL ihtiyaç kredisi ödeme planı

Acil nakit ihtiyacı olan ancak bankaların dosya masrafını ödemek istemeyenlere müjdeli haber Enpara’dan geldi. Dijital bankacılık sektörünün öncüsü Enpara düşük faizli ihtiyaç kredisi kampanyası...

Finans 07.05.2022 - 15:11 07.05.2022 - 15:14 Duygu Dilan Duman

Türkiye’de giderek artan hayat pahalılığı karşısında vatandaşların acil nakit ihtiyacı günden güne artıyor. Bankaların ihtiyaç kredisi kampanyalarını takip eden vatandaşlar, en düşük maliyetlerle kredi çekebilmenin yollarını araştırıyor. Bankacılık sektöründe şubesiz ve tamamen dijital bankacılığı entegre eden Enpara, müşteri memnuniyeti odaklı hizmetlerine bir yenisini daha ekledi.

Enpara resmi web sitesi üzerinden yapılan açıklamada, acil nakit ihtiyacı olanlara masrafsız, düşük faizli ve kolay kredi verileceği açıklandı. Şubeye gitmeden ve dosya masrafı ödemeden, oturduğu yerden acil nakit ihtiyacını karşılamak isteyenlere Enpara sayesinde kolay finansman desteği sunuluyor. Düşük faizli ve esnek ödeme seçenekleri ile sunulan Enpara ihtiyaç kredisi kampanyasına başvuru süreci devam ediyor.

Enpara İhtiyaç Kredisi Özellikleri

Acil-Nakit-İhtiyaçları-İçin-Masrafsız-7500-TL-İhtiyaç-Kredisi-Enpara'da!

Şubesiz bankacılık alanında büyük ilgi gören Enpara, müşteri memnuniyeti odaklı kredi kampanyaları ile dikkatleri üzerine çekiyor. İhtiyaç kredisi çekmek isteyenlerin bir numaralı adresi haline gelen Enpara’da tüm müşterilere dosya masrafı olmadan, hızlı ve kolay bir şekilde finansman desteği sunuluyor. Nakde sıkışan herkesin kısa dönemli finansal destek bulabileceği Enpara ayrıca ömür boyu aidat almayan kredi kartı veriyor.

Bankanın resmi web sitesindeki bilgilere göre Enpara ihtiyaç kredisi belirli bir vade boyunca eşit taksitler halinde geri ödeniyor. İhtiyaç kredisi en az bin TL ve en fazla 120 bin TL olarak 36 ay vade seçenekleri ile sunuluyor. Mevcut Enpara.com müşterileri Enpara.com İnternet veya Cep Şubesi’nden, henüz Enpara.com müşterisi olmayanlar ise hesaplama aracını kullanarak başvura yapabiliyor.

Enpara İhtiyaç Kredisi Ödeme Planı

Acil nakit ihtiyacı olanlar Enpara’dan 15 bin TL tutarında ihtiyaç kredisi çektiklerinde ayda yüzde 1.69 faiz oranı avantajından yararlanabiliyor. Düşük faizlerle ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen müşteriler hiçbir dosya masrafı olmadan kredi onayı alabiliyor. Ayrıca 15 bin TL ve 36 ay vadeli Enpara ihtiyaç kredisinin aylık taksiti 591.14 TL olurken müşteriler toplam geri ödemeyi 21.281 TL olarak yapabiliyo

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@