Elon Musk Noel İçin Köpeğinin Resmini Paylaştı, O Kripto Paranın Değeri Uçtu!

Tesla'nın sahibi ve dünyanın en zengin insanı olan Elon Musk paylaşımları ile kripto para piyasalarına yön vermeye devam ediyor. Ünlü işadamının attığı tek bir tweet rekor değişimlere neden oluyor.

Finans 27.12.2021 - 09:17 27.12.2021 - 09:17 Gülcan Özer

Elon Musk tarafından atılan tek bir tweet yine kripto para piyasasında büyük bir deprem yaşanmasına neden oldu. Dünyanın en zengin kişisi olan Elon Musk kripto para piyasalarını yakından takip etmeye devam ederken yaptığı paylaşımlar ile adeta piyasalara da yön veriyor. 

Son olarak ünlü iş insanının yapmış olduğu noel paylaşımı şaka coin olarak anılan Floki İnu isimli coinin değerinde büyük bir patlama yaşanmasına neden oldu. Hatırlanacağı üzere Musk daha önce de Dogecoin başta olmak üzere Shiba Inu coin fiyatı için de benzer etkiye sahip paylaşımları ile büyük yankı uyandırmıştı. 

KRİPTO PARA PİYASASINDA YİNE MUSK RÜZGARI ESTİ! 

Kripto para piyasalarında adından sıklıkla söz ettirmeye devam eden ve bir  dönem spekülasyon yapmakla dahi itham edilerek hedef tahtasına oturtulan dünyanın en zengin insanı ve elektrikli otomobil üreticisi Tesla’nın CEO’su olan Elon Musk yine yapacağını yaptı. Noel kutlaması için köpeğinin resmini paylaşan ünlü iş insanının yapmış olduğu paylaşım sonrasında Floki Inu rekor seviyede değer kazandı. 

elon musk paylaşımı

Musk Noel gecesinde sosyal medya hesabından yapmış olduğu paylaşımında Floki Inu isimli Shiba Inu cinsi köpeğine Noel Baba kostümü giydirdi. Köpeğinin noel baba kostümlü resmini paylaşan Musk'ın bu paylaşımının ardından Musk'ın köpeğinden ilham alınarak piyasaya sürülen ve şaka coin olarak anılan Floki Inu fiyatı 0.00012080 olan fiyatını katlayarak yüzde 36 oranında değer kazandı. Floki Inu coin fiyatı paylaşımın ardından yaşadığı sert yükselişle 0.00016530 dolar seviyesini gördü.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@