Elon Musk ve İki Önemli İsimin BTC ve Altcoin Tahminleri Gündem Oldu! BTC, DOGE ve Altcoinlerde Son Durum!

Dünyanın en zengin iş insanı Elon Musk ve Twitter kurucusu Jack Dorsey ve ünlü yatırımcı Cathie Wood’un yaptıkları canlı yayın gündem oldu! Ünlü iş insanlarından kripto yorumu…

Finans 25.05.2022 - 14:21 25.05.2022 - 14:25

Geçtiğimiz günlerde Ark Invest kanalında Elon Musk, Cathie Wood ve Jack Dorsey arasında yapılan canlı yayın piyasaları nispeten hareketlendirdi. Özellikle Elon Musk’ın kripto paralara olan ilgisi son dönemde önemli bir etki yaratmaya devam ediyor. Dünyanın önde gelen iş insanlarına canlı yayında yöneltilen sorular kapsamında özellikle bir tanesi dikkat çektir. Bitcoin geleceği hakkında iş dünyasının önemli isimlerinden kritik değerlendirmeler geldi.

Kripto Paraların Geleceğine Dair Kritik Yorum!

Bitcoin ve kripto paraların geleceğine dair kendilerine yöneltilen soruları yanıtlayan Elon Musk, Cathie Wood ve Jack Dorsey, farklı yanıtlar verseler bile ortak bir konu üzerinde uzlaştıkları görüldü. Kripto para birimlerinin gelecekte önemli rol oynayacağını dile getirerek ortak temada buluşan isimlerden Elon Musk, ayrıca kripto para birimlerinin parayı özünde daha verimli hale getirmesini umduğunu ifade etti. Bireylerin hükümet üzerinde gücünü de artıracak bir unsur olarak değerlendirmiştir.

Twitter krucusu ve Square CEO’su Jack Dorsey ise mevcut sistemi kriptonun kökten değiştireceğine inandığını söyledi.

Kripto Dünyasına Daha Çok Şirket Katılabilir!

kripto-para-piyasalarinda-1-trilyon-dolar-resmen-buhar-oldu-bitcoin-ethereum-shib-ve-dogede-son-durum-korkutuyor

Hedge fonu Ark Invest başkanı olan Cathie Wood, ise kripto para birimleri sadece dünyanın herhangi bir yerinde iş yapma fırsatı sunun bir araç olarak değerlendirilmemesi gerektiği ifade edildi. Enflasyon ve karşı taraf riskine karşı da korumalara izin verdiğini aktardır. Bu özelliği ile daha fazla şirketin kripto dünyasına katılmasını beklediğini ifade etti.

Bitcoin ve Altcoinlerde Son Durum Ne?

Bitcoin (BTC), 25 Mayıs Çarşamba gününde 29 bin 835 dolar seviyesinden işlem görüyor. Hafta ortasında nispeten toparlanma eğilimi gösterse de riskler devam ediyor. En büyük takipçisi Ethereum (ETH) ise bin 978 dolar bandında hareketine devam ediyor.

Elon Musk’ın da desteklediği DOGE ise 0,083 USD seviyesinde seyrederken, SHIB ise 0,000012 USD seviyesinden işlem görüyor.

Emlak365 yatırım tavsiyesi verme yetkisi bulunmaz. Emlak365’in kaynağı uzman yorumları ve güncel gelişmelerdir.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@