Emekli Maaşları Bundan Sonra Akbank ile 2 Gün Erken Yatacak! Üstelik 2.750 TL Maaşa Ek Ödeme Yapılacak!

SGK emeklilerine Akbank’tan büyük destek geldi! Emekli maaşı yatmadan 2 gün önce çekilebilecek. Üstelik 2.750 TL’ye varan nakit desteği ile geliyor…

Finans 27.04.2022 - 16:57 27.04.2022 - 16:59 Duygu Dilan Duman

Emeklinin nakit sıkıntısının arttığı şu son dönemde Akbank büyük yeniliklere imza atmaya devam ediyor. Bir süredir devam eden SGK Emekli Maaş Ödemleri kampanyası kapsamında, emekli maaşları hesaba yatırılmadan 2 gün önce vatandaşların yüzde 0 faiz oranları ile maaşlarını çekmeleri sağlanacak. Emeklinin nakit sıkıntısının çözümünde cazip bankacılık hizmetleri sunan Akbank, SSK, Bağ Kur ve Emekli Sandığı kapsamında yer alan tüm emekliler için bu fırsatları sunmaya devam ediyor. Aranan tek şart ise SGK emekli maaşı taşıma işlemlerinin yapılması.

SGK Emekli Maaş Ödemeleri Erken Alınabilecek!

SSK, Bağ Kur ve Emekli Sandığı kapsamında SGK’dan emekli aylığı almaya hak kazanan tüm vatandaşlar için Akbank, maaşını 3 yıllığına taşıyan müşterileri için birçok ayrıcalık sunmaya devam ediyor. Maaş yatmadan 2 gün önce yüzde 0 faiz oranları ile hesaplardan çekilebilen emekli maaşları sayesinde vatandaşların nakit ihtiyaçlarını 2 gün erken karşılamaları sağlanacak. Üstelik diğer pek çok bankacılık ürün ve hizmetinin de benzer ayrıcalıklarla sunulması hedefleniyor.

Emekliye 2.750 TL’ye Varan Ödemeler Devam Ediyor!

emekli-promosyon-ikramiyesinde-bankalar-yarisiyor-vatandasin-yuzu-guluyor-iste-guncel-promosyon-kampanyalari

SGK emekli maaşını 3 yıl boyunca Akbank’tan almayı taahhüt eden vatandaşlar, 1 Nisan – 31 Mayıs 2022 tarihleri arasında 2.750 TL’ye varan nakit promosyon seçeneklerinden yararlanması sağlanmaktadır. Maaş tutar aralığına göre yapılacak nakit promosyon oranları ise kısaca şöyle belirlenmiştir:

  • Maaş Tutar Aralığı 0 – 1.499 TL Olanlar: 1.850 TL
  • Maaş Tutar Aralığı 1.500 – 2.499 TL Olanlar: 2.300 TL
  • Maaş Tutar Aralığı 2.500 TL ve Üzeri Olanlar: 2.750 TL

Emekli Maaşı Nasıl Taşınır?

Emekli maaşını başka bankaya taşıyarak yüksek nakit promosyon seçeneklerinden ve diğer ayrıcalıklardan yararlanmak isteyenler, e – Devlet üzerinden T.C. kimlik numaraları ve PTT’den alacakları e – Devlet şifreleri ile işlem gerçekleştirebilirler. Ayrıca Akbank şubelerinden ve diğer iletişim kanalları üzerinden tüm SGK emeklilerinin başvurularını yapmaları mümkündür.  

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@