Emekli promosyon ikramiyesinde bankalar yarışıyor vatandaşın yüzü gülüyor! İşte güncel promosyon kampanyaları

Türkiye bankacılık sektöründe faaliyet gösteren kamu ve özel bankalar, emeklileri müşteri yapabilmek için adeta birbirleriyle yarışıyor...

Finans 25.04.2022 - 18:35 25.04.2022 - 18:37 Duygu Dilan Duman

Türkiye’de milyonlarca emekli, her 3 yılda bir promosyon alma hakkını en iyi şekilde kullanmak istiyor. 2018 yılından beri devam eden emekli promosyon ödemelerinde yeni dönem başladı. 2022 yılında bankalar daha fazla sayıda emekli maaş müşterisi kazanabilmek için promosyon ikramiyelerinde yarışmaya başladı. Bazı bankalar yaptıkları kampanyalar ile ödeme miktarını yükseltmeye devam etti.

Emekliler, 3 yıl boyunca emekli maaşını aynı bankadan alma sözüne karşılık promosyon ödemeleriyle ödüllendiriliyor. Bankalar emekli maaş müşterilerini kazanabilmek için promosyon tutarlarını yükselttikçe bu yarış emeklilerin yüzünü güldürmeye devam ediyor. İmzayı atan emeklilere toplamda 5 bin 250 TL’ye kadar promosyon ve 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi gibi fırsatlar sunuluyor.

Bankaların Emekli Promosyon Kampanyaları

emekli promosyon-2

Emekli promosyon kampanyası denilince akla ilk gelen özel banka TEB oluyor. TEB emekli maaşını bankadan almayı taahhüt eden ve en az 2 adet otomatik fatura ödeme talimatı bulunduran emekli maaş müşterilerine 2 bin 750 TL’ye kadar nakit promosyon veriyor. Ayrıca emekli müşteriler bankaya davet edecekleri her bir emekli maaş müşterisi için 250 TL almış olacak. Toplamda 2 bin 500 TL’ye varan nakit promosyon alan emekliler böylelikle 10 kişi getirdiği takdirde toplamda 5 bin 250 TL promosyon ödemesinden yararlanmış olacak.

Şekerbank ise emekli maaş müşterilerine 2 bin TL değerinde promosyon vereceğini duyurdu. Özel bankalar arasında yer alan Şekerbank, 3 ay ertelemeli ve düşük faizli emekli kredisini de maaş müşterilerine vermeye devam ediyor. Şekerbank resmi web sitesinde yapılan açıklamada kampanyanın Nisan ayı sonuna kadar süreceği belirtildi.

En Fazla Promosyon Veren Bankalar

Emeklilere 2 bin 500 TL gibi bir promosyon ödemesi yapan İş Bankası, ayrıca maaşını bankaya taşıyanlara 500 TL tutarında Maxipuan hediye ediyor. Emekli vatandaşlar çıkaracakları ek Maximum kartları aidat ödemeden kullanma imkanına sahip oluyor. Kampanya 30 Haziran tarihine kadar maaşını bankaya taşıyanlar için geçerli oluyor.

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@