Emekli Tanıdığını Garanti Bankası'na Getirenlere Her Emekli İçin 150 TL Ödeme, Üstelik Sınırsız Referans Hakkı

Emeklilere özel kampanyalar düzenleyen Garanti BBVA emekli promosyonu ile müşterilere önemli imkanlar veriyor. Garanti BBVA emekli kampanyaları nelerdir?

Finans 29.09.2021 - 03:00 29.09.2021 - 03:00 Engin Uzunoğlu

Garanti BBVA, emeklilere müjde üstüne müjde vermeye devam ediyor. En iyi emekli promosyonu veren bankalardan biri olan Garanti BBVA, şimdi de emekli tanıdığını veya arkadaşını Garanti BBVA ile tanıştıranlara 150 TL ödüyor, üstelik sınır yok. Ne kadar çok tanıdığınızı Garanti BBVA ile buluşturursanız o kadar çok kazanıyorsunuz.

Emekli Tanıdığını Getir 150 TL’yi Götür

Emekli maaşınızı Garanti BBVA’ dan alıyorsanız referans olacağınız emekli tanıdıklarınız için 150 TL nakit para ödülü kazanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken çok basit, ister Garanti Mobil’den ister şubeden referans kodunuzu oluşturun ve emekli maaşını Garanti BBVA’ ya taşımasını istediğiniz yakınlarınızla paylaşın. Ardından referans olduğunuz kişi maaşını Garanti Bankası’na taşır taşımaz 150 TL’nizi alın. Referans sayısında herhangi bir sınır yok. 10 kişiye referans olanlar 1.500 TL, 20 kişiye referans olanlar 3.000 TL nakit ödülü almaya hak kazanıyor. Çevreniz ne kadar genişse alabileceğiniz tutar da o kadar artmış olacak.

garanti bbva emekli promosyonu

Emekli Referansı Nasıl Olunur?

İlk olarak Garanti mobil şubeye giriş yapın. Ardından Başvurular menüsünün altında yer alan ‘’Emekli Bankacılığı’’ alt menüsüne tıklayın. Listede yer alan Emekli Arkadaşınızı Davet Edin linkine tıklayın. Burada davet kodunuzu oluşturun.

Oluşturduğumuz kodu maaşını Garanti’ye taşımasını istediğiniz yakınlarınıza verin. Kodu alan yakınlarınız maaş taşıma işlemlerini şubeden gerçekleştirirken müşteri temsilcisine referans kodunuzu vererek 150 TL ödül kazanmanıza yardımcı olurken ek olarak 1.500 TL’ye varan emekli promosyonu kazanma hakkı elde etmiş olacak. 

Referans olduğunuz kişiler maaşlarını internet üzerinden taşıyacaklarsa mobil şubeye girdikten sonra yine Emekli Bankacılığı menüsünden başvurularını yapmalılar. Davet kodu seçeneğini işaretleyip sizden gelen referans kodunu ilgili alana yazmaları halinde referansınız geçerli olacak ve yine 150 TL ödül alma hakkı elde edeceksiniz. 

garanti bbva promosyon emekli

Emekli maaşı taşıma referansı yalnızca emekli maaşını Garanti Bankası’ndan alanlar tarafından kullanılabilmekte. Eğer maaşını Garanti BBVA’ dan alan emekli yakınlarınız varsa başkalarına referans olarak ödül kazanabileceklerini bildirebilirsiniz. Aynı şekilde ailenizdeki emeklilere bu konuda yardımcı olabilir, referansları sayesinde işlem bazında 150 TL kazanmalarına destek olabilirsiniz. Referans ile davet edilen kişilerin maaşlarını Garanti BBVA dışında bir banka ya da kurumdan almaları veya ilk defa emekli maaşı alıyor olmaları gerekmektedir. Son 1 ay içerisinde emekli maaşını Garanti BBVA’ dan alanlar, referans kodunu kullansalar dahi referans olan kişiye ödül kazandıramazlar. 
 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@