Emekliler Dikkat! Emeklilere Kurban Bayramı Öncesi Asgari Ücret Maaşı Kadar Nakit Promosyon Ödemesi

Emeklilere Kurban Bayramı öncesi en az asgari ücret maaşı kadar promosyon ödemesi sözü verildi. Emeklilere maaş promosyon ödemesi kaç TL, en yüksek emekli promosyonu hangi bankada?

Finans 17.06.2022 - 21:24 17.06.2022 - 21:24 Gülcan Özer

Emeklilerin nakit para ihtiyaçları her geçen gün artarken bankalar bir kere daha devreye girdi. Kurban Bayramı öncesi nakit para ihtiyacı artan emeklilere yönelik olarak düzenlenen yeni destek kampanyası ile emekli maaşını taşıma sözü veren kişilere bankalar yüksek promosyon sözü verdi. 

Emeklilere nakit para promosyonu için bankalar peş peşe açıklamalarda bulunurken en yüksek promosyon verme yarışına tutuşan bankalar birbirinden bonkör rakamlarını duyurdu. Emeklilere şubeye gelmeden maaş taşıma imkanı sunan bankalar dijital onay sistemi ile bayram öncesi asgari ücret maaşı tutarını aşan rakamlarda nakit para ödeme sözü verdi. 

QNB FİNANSBANK EMEKLİLERE ŞUBEYE GELMEDEN 3 BİN TL EMEKLİ MAAŞ PROMOSYON SÖZÜ VERDİ! 

Emeklilere yönelik olarak en yüksek maaş promosyonu sözü veren bankalardan biri oldu. QNB Finansbank emekli maaş promosyonu 2022 kampanyasını duyurdu. Düzenlenen kampanya kapsamında yapılan açıklamada "Cep telefonunuzdan vereceğiniz dijital onay sayesinde şubeye gelmeden maaşınızı taşıyın, 3.000 TL’ye kadar promosyon kazanma, ayda iki kere diğer banka ATM’lerinden ücretsiz para çekme, bireysel internet bankacılığından ücretsiz EFT/TL havale gibi birçok avantajdan yararlanın" ifadelerine yer verildi. 

finans emekli promosyonu

Düzenlenen kampanyadan yararlanan emekliler maaşlarına göre en düşük 2 bin TL ve en yüksek 3 bin TL emekli maaş promosyonu ödemesi yapacak. 

ıng emekli promosyonu

ING BANK EMEKLİ MAAŞ PROMOSYONU HAZİRAN 2022 ÖDEMESİ KAÇ TL?

Emeklilere 31 Temmuz 2022 tarihine kadar başvuru yapmaları şartı ile 3 bin 500 liraya varan nakit para promosyonu kazanma imkanı sundu. Emekli maaşı bin 500 liraya kadar olan emeklilere 2 bin 350 TL, emekli maaşı 1.500 TL ile 2 bin 500 TL arasında olan emeklilere ise 2 bin 900 TL promosyon ödemesi yapılıyor. Emekli maaşı 2 bin 500 TL üzerinde olan emekliler için ise emekli maaş promosyonu olarak 3 bin 500 TL ödenecek. 

teb emekli promosyonu-4

TEB EMEKLİ MAAŞ PROMOSYONU İLE ASGARİ ÜCRET MAAŞI KADAR EK ÖDEME ALMA İMKANI! 

Emeklilere yönelik olarak TEB en yüksek maaş promosyonu veren banka olarak öne çıkarken banka 3 bin 750 liraya varan emekli maaş promosyonu ve 2 bin 500 liraya varan nakit para ödülü fırsatı ile de 6 bin 250 liraya kadar promosyon ödemesi yapacak.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@