Emeklilere Bekledikleri Nakit Desteği Ziraat Bankası'ndan! Düşük Faizle 25 Bin TL İhtiyaç Kredisi Fırsatı!

Türkiye'de emekli vatandaşlara özel imkanlarla ihtiyaç kredisi veren bankaların başında Ziraat Bankası geliyor. Ziraat Bankası emeklilere yüzde kaç faizle ihtiyaç kredisi kullandırıyor?

Finans 27.02.2022 - 18:57 27.02.2022 - 18:57 Engin Uzunoğlu

Türkiye'de nakit sorunları yaşayan vatandaşların çok büyük bir çoğunluğunu emekliler oluşturuyorlar. Emeklilerin gelirlerinin daha düşük seviyede olmasından dolayı bu vatandaşlar ek kaynaklara sıklıkla ihtiyaç duyabiliyorlar. Bütçeleri tıkanma noktasına gelen emekliler bankalardan çekecekleri ihtiyaç kredileri ile bu sorunu geçici olarak çözebiliyorlar. Ancak maddi sorun yaşayan emekliler için kullanılacak ihtiyaç kredisinin maliyetinin hayati anlamı bulunuyor. Yüksek maliyetlerle ihtiyaç kredisi kullanmak emekli vatandaşların bir süre sonra ödeyemeyecekleri kredi borçları ile baş başa kalmalarına neden olabiliyor.

ZİRAAT BANKASI'NDAN EMEKLİLERE ÖZEL İMKANLARLA NAKİT DESTEĞİ

Ziraat Bankası emekli müşterilere yönelik avantajlı kampanyaları düzenleyen bankaların başında geliyor. Bu kapsamda emekliler Ziraat Bankası'ndan ihtiyaç kredisi çekerek kendilerine oldukça cazip bir finansal çözüm bulabiliyorlar. Bankacılık piyasasında şu anda düşük faizli ihtiyaç kredilerinden birisini Ziraat Bankası emeklilere sunuyor. Emekli müşteriler aylık yüzde 1,55 faizle Ziraat Bankası'ndan ihtiyaç kredisi çekebiliyorlar. Bu faiz oranı ile ihtiyaç kredisi çeken emekliler olabilecek en düşük taksitlerle finansal sorunlarına çare bulabiliyorlar. 

EMEKLİLERE 36 TAKSİTLE GERİ ÖDENEBİLEN NAKİT DESTEĞİ

Ziraat Bankası tarafından uygulanan kredi kampanyası ile emekli müşteriler 36 aya kadar vade ile ihtiyaç kredisi çekebiliyorlar. Bu kapsamda müşteriler kendilerine gereken nakit desteğini Ziraat Bankası'ndan çekip 36 ay taksitle geri ödeyebiliyorlar. Ancak burada çok önemli bir detay bulunuyor. 36 aya kadar vade imkanı sadece 50 Bin TL'ye kadar olan ihtiyaç kredileri için geçerli oluyor. Eğer talep edilen kredi tutarı 50 Bin TL'den fazlaysa o zaman en fazla 24 aya kadar vade imkanı sağlanabiliyor.

ÖDEME KOLAYLIKLARI SAĞLANIYOR

Emekli müşterilere Ziraat Bankası tarafından sağlanan imkanlardan birisi de ihtiyaç kredisi çekilmesi halinde verilen ödeme kolaylıkları oluyor. Müşteriler çektikleri kredilerin geri ödemelerini kendi bütçelerine ve gelir akışlarına göre planlayabiliyor. Buna göre farklı sistemlerde ödemeler yapılabiliyor. Müşteriler aydan aya ödeme yapabildikleri gibi 3 ayda bir de taksit öemesi yapabiliyorlar. Esnek bir şekilde de kredi geri ödemeleri yapılabiliyor.

25 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ HESAPLAMA!

ziraat bankası emekli kredisi 25 bin tl hesaplama

Ziraat Bankası'ndan ihtiyaç kredisi kullanan emeklilere aylık yüzde 1,55 faizle nakit desteği veriliyor. 36 ay vadeli 25 Bin TL ihtiyaç kredisi çeken emeklilerin aylık taksitleri ise 958 TL olarak hesaplanıyor. 

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@