Emeklilere Koşulsuz Şartsız 1.750 TL Ödeniyor! Yapı Kredi Emekli Maaş Promosyonunu Yetişen Alıyor!

Emekli müşterilere özel kampanyalar düzenleyen Yapı Kredi Bankası şartsız, koşulsuz 1.750 TL promosyon ödemesi yapıyor. Yapı Kredi Bankası emekli promosyon kampanyası detayları nelerdir? 

Finans 19.09.2021 - 02:24 19.09.2021 - 02:29 Engin Uzunoğlu

Türkiye'de emkli müşteriler son yıllarda tüm bankaların gözdesi haline geldiler. Bu vatandaşların her ay devletten garanti maaş almalarından dolayı bankalar da emekli müşterilere ayrı bir önem veriyorlar. Emekli müşterileri kendileri ile çalışmaya ikna etmek için çeşitli kampanyalar yapan bankaların bu kampanyaları arasında promosyonlar ön plana çıkıyor. 

YAPI KREDİ BANKASI EMEKLİ PROMOSYONU KAMPANYASI

Emekli müşterilere yönelik kampanya düzenleyen bankalar arasında bulunan Yapı Kredi Bankası direkt olarak buı müşterilere nakit ödemesi yapıyor. Maaşını Yapı Kredi Bankası'na taşıyan veya promosyon sözleşmesi süresi dolan müşterilere nakit ödeme yapılıyor. Banka tarafından yapılan açıklamaya göre kampanya nkapsamında emekli müşteriler maaş promosyonu kapsamında 1.750 TL'ye varan ödeme alabiliyorlar. 

HANGİ EMEKLİYE NE KADAR PROMOSYON ÖDEMESİ YAPILIYOR?

Emekli müşterilere maaş promosyonu ödemesi yapan Yapı Kredi Bankası bu ödeme miktarlarını belirlerken maaş miktarına göre hareket ediyor. Bu kapsamda 1.500 TL'ye kadar maaşı olan emeklilere 1.200 TL, 1.500 TL ile 2.500 TL arasında maaşı olan müşterilere 1.500 TL ve 2.500 TL'nin üzerinde maaşı olan müşterilere 1.750 TL nakit promosyon ödemesi yapılıyor. 

BAŞVURU İŞLEMLERİ NASIL YAPILIR?

Yapı Kredi Bankası'ndan emekli pronosyonu almak isteyen müşteriler bu işleme dair başvuruyu nasıl yapabileceklerini merak ediyorlar. Öncelikle emekli vatandaşların maaşlarını Yapı Kredi Bankası'na taşımaları gerekiyor. Ardından ise Yapı Kredi Mobil, Yapı Kredi Bireysel İnternet Şubesi, Müşteri İletişim Merkezi ve banka şubeleri üzerinden emekli maaş promosyonu başvurusu yapabiliyorlar.

YAPI KREDİ EMEKLİ MAAŞ PROMOSYONU ŞARTLARI NELERDİR?

Yapı Kredi Bankası tarafından verilen emekli maaş promosyonu 3 yıl için peşin olarak ödenmektedir. Bunun için de müşteriler 3 yıl boyunca maaşlarını bir başka bankaya veya finans kuruluşuna taşımamak için taahhütname veriyorlar. Bu 3 yıllık taahhüt süresi ise emekli maaş promosyonunun banka hesabına yattığı gün başlamaktadır.

Taahhüt vermelerine rağmen promosyon ödemesi alıp taahhüt süresi içeriisnde maaşlarını bir başka bankaya ve finans kuruluşuna taşıyanlardan ödenen promosyon bedeli kalan süre esas alınarak yapılan hesaplamayla geri alınır. 

Öte yandan Yapı Kredi Bankası emekli maaş promosyon kampanyası 30 Eylül 2021'de sona erecek. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@