Emeklilere Ucuz Kredi Halkbank'ta! Acil Paraya Sıkışanlara 1,58 Faizle İhtiyaç Kredisi Hemen Hesaplara Yatıyor!

Halkbank tarafından emeklilere yönelik finansal çözümler üretilmeye devam ediliyor. Banka emekli müşterilere sunduğu imkan ile düşük faizle acil ihtiyaç kredisi veriyor.

Finans 13.04.2022 - 17:59 13.04.2022 - 17:59 Engin Uzunoğlu

Türkiye'de yaşanan ekonomik gelişmeler son günlerde vatandaşları oldukça zor durumda bırakıyor. Özellikle Ramazan ayında ailelerinin temel ihtiyaçlarını karşılamak isteyenler yüksek hayat pahalılığı ile ömürlerinde karşılaşmadıkları bir ekonomik tabloyla karşılaşıyorlar. Emekli vatandaşların çok büyük bir kısmı için ise finansal durum adeta alarm veriyor. Asgari ücretin dahi altında emekli maaşı olan milyonlarca emekli vatandaş geçim sıkıntısından çıkış yolu olarak acil ihtiyaç kredisini görüyorlar. Bu arayışta olanlara Halkbank tarafından çok önemli bir fırsat veriliyor. 

HALKBANK'TAN EMEKLİLERE MİNİ KREDİ

Halkbank Türkiye'de en fazla emekli müşteriye sahip olan bankaların başında geliyor. Emeklilere yönelik kampanyaları ilk başlatan banka da Halkbank oluyor. Banka tarafından yapılan bilgilendirmeye göre Halkbank müşterisi emeklilere yönelik Mini Kredi kampanyası düzenleniyor. Bu kampanya ile emeklilere küçük tutarlarda ihtiyaç kredileri oldukça kolay ve avantajlı şartlarda veriliyor.

Emekli maaşlarını Halkbank'tan alan emekli müşterilere sağlanan bu imkan ile verilen ihtiyaç kredisinde 36 aya kadar vade imkanı kullanılabiliyor. Bu kredi türü çok küçük miktarlarda nakit arayışında olan müşterilerin ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde tasarlandı. Bu kapsamda müşyteriler en fazla 5.000 TL'ye kadar kredi kullanabiliyorlar. Bu şekilde kullanılan kredinin aylık faizi ise yüzde 1,58 oluyor. Emekli müşteriler küçük miktarlı nakit sorunlarını düşük faizli Halkbank kredisi ile çözebiliyorlar. 

Halkbank oldukça cazip olan bu kredi kampanyası ile müşterilere verilen ihtiyaç kredilerine ek olarak kolay ödeme seçenekleri de sunuyor. Bankanın verdiği detay bilgilere göre müşteriler sadece aylık eşit taksitli olarak kredi borçlarını kapatmak zorunda değiller. Tercih edilirse 3 ayda bir eşit taksitli, artan taksitli, azalan taksitli ve serbest ödemeli şeklinde ödeme planları da seçilebiliyor. Burada nihai karar tamamen müşterinin kendisine bırakılıyor. Banka ödeme planı konusunda müşteriye herhangi bir dayatmada bulunmuyor.

5 BİN TL EMEKLİ MİNİ KREDİ TAKSİT HESAPLAMASI!

halkbank emekli mini ihtiyaç kredisi maliyet hesaplaması

Halkbank'tan emekli mini ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen müşterilere banka tarafından aylık yüzde 1,58 oranında kredi faizi uygulanıyor. 36 ay vadeli 5 Bin TL ihtiyaç kredisi çekilmesi durumunda müşteriler bankaya her ay 192 TL kredi taksiti ödüyorlar. 

Emlak365.com

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@