Emeklilerin Hesaplarına İlk Maaş Ödemesi İle 2.000 TL Fazladan Yatıyor! İş Bankası Ses Getiren Kampanyayı Duyurdu!

İş bankası tarafından emekli müşterilere promosyon ödemesi yapılmaya devam ediliyor. İş Bankası maaşlarını taşıyan emeklilere ne kadar emekli maaş promosyonu veriyor?

Finans 13.01.2022 - 18:43 13.01.2022 - 18:43 Engin Uzunoğlu

Türkiye'de bankalar için emekli müşteriler oldukça büyük bir önem kazandı. Emekli müşteriler bankaların kendilerine sundukları imkanları değerlendirerek bir tercihte bulunuyor. Hangi banka ne kadar çok emekli müşteriyi ikna edebilirse müşteri portföyünü geliştiriyor. Üstelik bu müşterilerin hesaplarında her ay para girişi oılması ve diğer bankacılık ürünlerini de kullanmaları bankaların işlerine geliyor. Bundan dolayı da çok çeşitli emekli maaş promosyonu kampanyaları düzenleniyor. 

İŞ BANKASI EMEKLİ MAAŞ PROMOSYONU KAMPANYASI

İş Bankası emekli maaş promosyonu kampanyası kapsamında emekli müşterilere bazı avantajlı imkanlar sağlandığını açıkladı. Emekli müşteriler İş Bankası'ndan belirli oranlarda emekli maaş promosyonu almalarının yanında farklı imkanlara da kavuşabiliyorlar. Bu imkanlardan birisi de kredi kartı aidatı ödemeyecek olmaları oldu. İş Bankası'na maaşını taşıyan emekli müşteriler kredi kartı çıkardıklarında İş bankası bu kartlar için herhangi bir aidat ödemesi almıyor.

HANGİ EMEKLİLERE NE KADAR PROMOSYON ÖDEMESİ YAPILIYOR

İŞ Bankası'na maaşını taşıyarak emekliler emekli maaş promosyonu ödemesi almaya hak kazanabiliyorlar. Peki hangi emeklilere ne kadar ödeme yapılıyor. Bu maaş promosyonu miktarları emeklilerin maaş tuıtarlarına göre belirleniyor. 1.500 TL'den düşük maaş alan emekli,lere 1.750 TL ve 1.500 TL ile 2.500 TL arasında maaş alan emeklilere 1.875 TL emekli maaş promosyonu ödemesi yapılıyor. Ancak son emekli maaş zammı ile beraber bu tutarlar geçersiz hale geldi. Artık en düşük emeklinin maaşı 2.500 TL oldu. Dolayısıyla İş Bankası tarafından emekli müşterilere maaş farkı olmaksızın 2.000 TL emekli maaş promosyonu ödemesi yapılmaya başlandı.

İŞ BANKASI EMEKLİ MAAŞ PROMOSYONU NASIL ALINIR?

İş Bankası'ndan emekli maaş promosyonu almak isteyenler bu ödemeleri nasıl alabileceklerini merak ediyorlar. Öncelikle emekliler maaşlarını İş Bankası'na taşımalıdırlar. Taşıma işlemi gerçekleştikten sonra emekli müşteriler maaşlarını 3 yıl boyunca bir başka bankaya taşımayacaklarına dair taahhütname imzalarlar. Bunun ardından İş Bankası'na yatan il emekli maaşının ardından müşterilere emekli maaş promosyonu ödemesi yapılmaktadır. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@