Emeklinin Nakit İhtiyacı Kalmasın Diye Halkbank Düğmeye Bastı; Kredi Faiz Oranları Düştükçe Düştü!

Emeklilerin kredi çekebilecekleri bankacılık sektöründe hizmet veren pek çok kurum ve kuruluş bulunsa da en avantajlı krediyi sağlayan bankalar, her zaman daha çok talep görüyor.

Finans 24.04.2022 - 11:07 24.04.2022 - 11:11 Duygu Dilan Duman

Emekli olan vatandaşları her daim destekleyen kamu bankalarından biri olarak öne çıkan Halkbank, emeklilere yönelik sunduğu avantajlı hizmetlerine her geçen gün bir yenisini daha ekleyerek, emekli müşterilerinin nakit ihtiyaçlarına anında yanıt vermeyi 2022 yılında da sürdürüyor.

Ödediği emekli promosyonlardan emeklilere özel olarak sunduğu çağrı merkezine kadar emeklilere ayrıcalıklı hizmet veren Halkbank, bu yıl ise çok özel faiz oranı ile donattığı “Mutlu Emekli İhtiyaç Kredisi” ile müşterilerini buluşturuyor .

Halkbank’tan “Mutlu Emekli İhtiyaç Kredisi”

Emeklilere özel olarak çok avantajlı hizmetler veren Halkbank, 2022 yılı için “Mutlu Emekli İhtiyaç Kredisi” kampanyası ile müşterilerinin karşısına çıkıyor. Sadece bankasından emekli maaşı alan ya da bankasından emekli maaşı almayı taahhüt eden vatandaşlara sağlanan “Mutlu Emekli İhtiyaç Kredisi” uygun faiz ve yüksek üst limit ile vatandaşların imdadına yetişiyor. “Mutlu Emekli İhtiyaç Kredisi” kampanyası kapsamında faiz oranlarını yüzde 1,55’ten başlatan Halkbank, 36 aya varan vade seçenekleri de sunuyor. Öte yandan 50.000 TL ile 100.000 TL’ye kadar olan kredileri aylık yüzde 1,69'dan başlayan faiz oranıyla emekli müşterilerine hizmet veriyor.

Halkbank’tan Tahsis Ücretli ve Ücretsiz “Mutlu Emekli İhtiyaç Kredisi”

Banka-müşterisi-olmayanlar-için-de-geçerli!-Halkbank'tan-392-TL-taksitle-10-bin-lira-hızlı-kredi-anında-ATM'den-çekin

“Mutlu Emekli İhtiyaç Kredisi” kampanyası kapsamında hem tahsis ücretli hem de tahsis ücretsiz olarak krediler sağlayan Halkbank’ın tahsis ücretsiz kredileri ise, yüzde 1,74 oranından faiz ile başlıyor. Ayrıca, esnek geri ödeme planları ile “Mutlu Emekli İhtiyaç Kredisi”ni donatan Halkbank; aylık eşit taksitli, artan taksitli, azalan taksitli, 3 ayda bir eşit taksitli ve serbest ödemeli olarak geri ödeme planları oluşturabiliyor.

Halkbank, “Mutlu Emekli İhtiyaç Kredisi” Taksit Hesaplama

Kredi başvurularını Halkbank İnternet Şubesi veya Halkbank Mobil Şube’den alan Halkbank, aynı zamanda şubeye gelerek, kredi başvurusu yapacak olan emekli vatandaşlara da yardımcı oluyor. Uygun faiz oranı ve esnek geri ödeme planlarının yanı sıra maliyetli ve maliyetsiz olmak üzere iki ayrı kredi sunan Halkbank, maliyetli olan kredisinin faiz oranlarını yüzde 1,55’tan başlatırken; maliyetsiz olan kredisinin faiz oranlarını yüzde 1,60’tan başlatıyor. Bu şartlar altında Halkbank’tan 25.000 TL tutarında ve 36 ay vade ile çekilecek olan masrafsız bir kredinin aylık taksit tutarları 958,90 TL olurken; masraflı bir kredinin aylık taksit tutarları ise 968,26 TL oluyor.

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@