Emekliye Ayrılan Tom Brody Miami'deki 17 Milyon Dolarlık Malikanesine Taşınacak!

Amerikan futbolunun unutulmaz ismi Tom Brady, emekliye ayrılışının ardından 17 milyon dolara satın aldığı malikanesine taşınacak .

Emlak Magazin 03.02.2022 - 16:54 03.02.2022 - 16:54 Büşra Uluşen

Amerikan futbolunun başarılı ve yakışıklı yıldızı Tom Brady, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım ile sevenlerini üzerek 22 yıllık kariyerini noktaladığını açıkladı. Paylaşımında kariyerinde büyük rolü bulunan eşi Brezilyalı manken Gisele Bündchen'e teşekkürlerine ileterek emekliye ayrıldı. 

22 YIL SONRA EMEKLİYE AYRILDI

Tom Brody açıklamalarında kariyeri boyunca ailesinin her zaman yanında olduğunun altını çizerek '' Aslında en büyük başarım ailem. Her zaman kariyerime odaklandıysam bunda ailemiz için her fedakarlığı yapan, sevgi dolu eşimin büyük payı var '' dedi. 

tom brady malikane

Brezilyalı eşi de paylaşıma karşılık vererek kariyeri boyunca eşi ile gurur duyduğunu, Tom'un yıllar boyunca fiziksel ve duygusal olarak birçok duygunun üstesinden geldiğini belirterek, '' Eşim tanıdığım en özverili, meselelere en fazla odaklanan, en disiplinli insan '' dedi. 

tom brady

EMEKLİLİĞİNİ 17 MİLYON LİRALIK ADADA GEÇİRECEK

22 yıllık kariyerini sonlandırarak emekliye ayrıldığını duyuran Tom Brady, ailesiyle birlikte Amerika Birleşik Devletleri'nin Miami kentinin Indian Creek adasından aldığı arsaya taşınıyor. Arsa üzerinde bulunan eski evin yıktıran ve yerine süper lüks bir malikane yaptıran Tom Brady, emekliliğin keyfini burada çıkaracak. 

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@