Ant Yapıdan Büyüyebilen Ofis Projesi

Ant Yapının Basın Ekspres Yolu'nda hayata geçirilen, LEED yeşil bina sertifikalı, teslimleri devam eden ofis projesi, Türkiye'de bir ilke imza atıyor.
Ant Yapıdan Büyüyebilen Ofis Projesi

Ant Yapının Basın Ekspres Yolu'nda hayata geçirilen, LEED yeşil bina sertifikalı, teslimleri devam eden ofis projesi, Türkiye'de bir ilke imza atıyor.

Türkiye’deki ilk olarak hayata geçirilen, LEED yeşil bina sertifikalı ofis projesi Antplato, Ant Yapı tarafından konumlandırıldı. Projenin iç mimarisinde doğal malzemeler kullanılarak, mimari estetiğini farklı beğenilere sunuyor.

Basın Ekspres Yolu'nda hayata geçirilen Antplato ofis projesi, talebe göre 'home office' olarak da kullanılabiliyor.

Türkiye’nin İlk Ofis Projesi

Ant Yapı Basın Ekspres Yolu'nda, LEED yeşil bina sertifikalı ilk ofis projesi olan Antplato tamamlandı. Basın Ekspres Yolu'nda hayata geçirilen projede, kiralama işlemler devam ediyor. Projede yer alan ofisler, 80 ile 172 metrekarelik birimler modüler ve esnek kat planlaması ile 1.032 metrekareye kadar genişletilebiliyor.

Ant Yapı, yurt dışında birçok ofis projesini hayata geçirdi. Basın Ekspres Yolu üzerinde hayata geçirdiği ve teslimlerinin devam ettiği Antplato, Türkiye'de bir ilke imza atıyor. Türkiye'de ilk ofis projesi olan Antplato'da, teslimler devam ederken, sosyal tesisler de hizmete girdi.

Ant Yapı’nın kurduğu profesyonel ekiplerce yönetilen projesi, 35.000 metrekare alan üzerinde konumlandırıldı.

Talebe Göre Büyütülebilen Ofisler

Antplato; 10.000 metrekare modern giydirme cam cephesi ile kesintisiz manzaraya ve aydınlık iç mekanlara sahip olan projede bunun yanı sıra, ofis binasının teknolojik alt yapısını rezidans konforuyla birleştiriyor.

80 metrekare ve 172 metrekare büyüklüğünde iki farklı ofis biriminden meydana gelen Antplato projesi, 25 kat ve 180 modüler birimden oluşuyor. Proje kapsamında yer alan birimler, kişisel tercihlere göre ister ofis ister “home office” olarak modüler ve esnek kat planlaması sayesinde 1.032 metrekareye kadar genişletilebiliyor.

İsteğe göre genişletilebilen ofislerin metrekare fiyatları, 4 bin 500 TL'den başlıyor.

Çevre Dostu Proje

Antplato projesini uluslararası alanda saygınlığı en yüksek yeşil bina çevresel etki değerlendirme metodolojilerinden, Amerika merkezli LEED kriterlerine uygun olarak ve Leed Gold adayı olarak tasarlayan Ant Yapı, çevre dostu projelere imza atmaya devam ediyor.

İç Mimarisinde Doğal Malzemeler Kullanıldı

Ofis projesinin içinde bulunan Plato Executive Lounge ve resepsiyon alanlarının iç mimarisinde, doğal malzemeler kullanarak, mikro mimarinin örneklerini sunuyor.

Her iki alanın da mimari estetiğini farklı beğenilere hitap edebilecek ve insanlara daha iyi yaşam koşulları sağlayacak şekilde tasarlanan Antplato projesinin iç yapısı, yaşam şekillerindeki değişimleri yansıtan ve gerekli işlevleri içinde barındıran bir proje olarak hayata geçirildi.