Bodrum'dan Aldığı Villa 'Hadise' Oldu

Türkiye'nin sevilen pop starları arasında yer alan Hadise Türkiye'den ilk evini aldı. Bugüne kadar kazandığı tüm paraları ailesi ile göç ettiği Belçika'ya yatıran Hadise ülkemizdeki ilk yatırımın gayrimenkulden yana kullandı. Ülkemizin tatil cennetleri arasında yer alan ve güzelliği ile dillere destan olan Bodrum'dan yazlık alan güzel yıldız bu yatırımı için kesenin ağzını açtı. .
Bodrum'dan Aldığı Villa 'Hadise' Oldu

Türkiye'nin sevilen pop starları arasında yer alan Hadise Türkiye'den ilk evini aldı. Bugüne kadar kazandığı tüm paraları ailesi ile göç ettiği Belçika'ya yatıran Hadise ülkemizdeki ilk yatırımın gayrimenkulden yana kullandı. Ülkemizin tatil cennetleri arasında yer alan ve güzelliği ile dillere destan olan Bodrum'dan yazlık alan güzel yıldız bu yatırımı için kesenin ağzını açtı.

Yeni Yazlığı İçin 2 Milyon Euro Ödedi

Bodrum'un en lüks bölgelerinden birinde yer alan yazlığı için Hadise'nin tam 2 milyon Euro yani yaklaşık 10 milyon lira ödediği öğrenildi.

Bodrum'un gözde tatil beldeleri arasında yer alan Yalıkavak'ta yer alan villa bundan sonra Hadise'nin yaz tatili için tercih edeceği adres olacak. Güzel yıldız burada ablası, annesi ve aile bireyleri ile beraber basın mensuplarından uzak sessiz sakin bir tatil geçirecek dinlenme fırsatı yakalayacak.

Evinin Dekorasyonuna 200 Bin Dolar Ayırdı

Villayı satın almak için 10 milyon lira ödeyen güzel yıldızın villanın dekorasyonu ve havuz tadilatı için ise 200 bin dolarlık bir bütçe ayırdığı öğrenildi. Güzel yıldız yaklaşık 13 yıldır Türkiye'de yaşamasına rağmen henüz ülkemizden hiçbir taşınmaz satın almamıştı.

İstinye'de yer alan lüks sitede kiracı olarak oturan Hadise'nin almış olduğu süper lüks villa ise ülkemizdeki ilk taşınmaz yatırımı olması açısından büyük önem taşıyor. Ünlü ismin villanın parasını ödemek için yeni konser anlaşmaları imzaladığı gelen bilgiler arasında yer alırken Haziran ayında başlayan konser programı Ağustos ayı ile beraber sona erecek.

Bu süreçte toplam 30 konser verecek olan güzel yıldız konser programından 3 milyon liralık rekor bir gelir elde edecek ve villanın maliyetini fazlası ile çıkaracak. Sık sık Türkiye'de rekor paralar kazanmasına rağmen vergisini Belçika'da ödemesi nedeni ile eleştirilere hedef olan Hadise'nin ilk kez ülkemizde bir yatırım yaptığı belirtilirken vergi konusunda da gerekli adımlar atıp atmayacağı merak konusu oldu. Kaynak: emlak365.com