Ege Bölgesinin İlk Emlak Fuarı Haziran'da Açılacak

Türkiye'nin emlak sektöründeki yeni gözdesi olan Ege Bölgesi ilk emlak fuarının açılışına doğru geri sayıma başladı.
Ege Bölgesinin İlk Emlak Fuarı Haziran'da Açılacak

Türkiye'nin emlak sektöründeki yeni gözdesi olan Ege Bölgesi ilk emlak fuarının açılışına doğru geri sayıma başladı. Haziran ayı itibari ile kapılarını açacak olan İzmir Emlak Gayrimenkul ve Yatırım Fuarı aynı zamanda Ege Bölgesinde açılacak olan ilk emlak fuarı olma özelliğine sahip olacak. Fuar 21 Haziran 2018 itibari ile başlayacak ve 24 Haziran tarihinde sona erecek.

Fuarın organizasyonuna İzmir Emlak Komisyoncuları Odası ve İzmir Ticaret Odası önderlik edecek. Fuarda bölgenin en büyük inşaat şirketleri, sektörün öncü markaları ve tanınan isimleri katılım gösterecek.Ulusal ve uluslarası pek çok yatırımcı da fuardaki yerini alacak. Katılımcı sayısının son derece yüksek olması fuarın ziyaretçi sayısı beklentisini de arttırırken özellikle de bölgede projesi olan ünlü konut markaları için fuar büyük bir tanıtım sahası görevi üstlenecek.

Türkiye'nin Dört Bir Yanından Katılım SağlanacakFuar İzmir merkezli olarak düzenlenecek ancak Türkiye'nin dört bir yanından katılımcılar fuarda boy gösterecek. Özellikle de son yıllarda kentsel dönüşüm projeleri ile adından söz ettirmeyi başaran İzmir emlak piyasası fuarda masaya yatırılırken aynı zamanda hali hazırda yapımı devam eden, satışı süren ve yapılması planlanan İzmir konut projeleri de fuarda gelen ziyaretçilere tanıtılacak.Fuara yerli yatırımcıların yanı sıra Ege bölgesinin değerlenen emlak piyasasından faydalanmak isteyen yabancı çok sayıda yatırımcının da gelmesi bekleniyor. Fuara gelen toplam ziyaretçi sayısı bir sonraki sene fuara olan ilginin devamı içinde büyük önem taşıyor. Ziyaretçi sayısının yüksek olması durumunda bir sonraki sene yapılacak olan organizasyon için katılımın çok daha yüksek olmasına kesin gözü ile bakılıyor. Fuarın bugün İstanbul'da tanıtım toplantısı düzenlenirken fuar tarihine kadar farklı şehirlerde ve otellerde fuarın tanıtım çalışmalarına devam edilecek. Bu sayede katılımcı sayısının daha da artması bekleniyor. Kaynak: emlak365.com