İlkbahar İçin Dolabınızda Olmazsa Olmaz 6 Parça

İlkbahar İçin Dolabınızda Olmazsa Olmaz 6 Parça
İlkbahar ayları yaklaşırken dolabınızı gözden geçirmenin tam zamanı! Peki hangi parçalar dolabın olmazsa olmazı? Mutlaka gardrobunuzda olması gereken trend parçalar, aksesuarlar nelerdir? Olmazsa olmaz 6 parçayı sizin için derledik...

İlkbahar ayları yaklaşırken dolabınızı gözden geçirmenin tam zamanı! Peki hangi parçalar dolabın olmazsa olmazı? Mutlaka gardrobunuzda olması gereken trend parçalar, aksesuarlar nelerdir? Olmazsa olmaz 6 parçayı sizin için derledik...

Şubat ayının sonlarına gelirken ilkbaharın yaklaşmış olması dolabınızın hızlı bir değişime gireceğini işaret ediyor. Kalın kaban ve şallardan sıkılmaya başlamışken, baharlık kıyafetlerinizi hazır etmenin tam sırası. Hem trendlere uygun hem de kendinizi rahat ve şık hissedebileceğiniz kombinler yapmak için dolabınıza olmazsa olmaz parçaları ekleyerek başlayabilirsiniz.Beyaz tişörtDüz, beyaz bir tişört. Yuvarlak yaka, v yaka, derin v yaka gibi bir çok çeşidi var. V yakalar feminen bir kesime sahipken yuvarlak yakalar daha spor kesimdir. Basit bir beyaz tişörtü hem tek başına hem de ceketlerinizin içine giyebilirsiniz. Modası geçmeyen ve her kombininize ekleyebileceğiniz beyaz tişörtler dolabınızın temelini oluşturur.Jean PantolonTarzınıza ve fiziğinize uygun bir jean pantolon dolabınızın olmazsa olmaz parçalarındandır. Özellikle bahar ve yaz aylarında üzerine bir tişört altına da bir spor ayakkabı ile sade ve rahat kombinlerin vazgeçilmezidir. Ama jean pantolon ile yapabileceğimiz kombinlerini farklılaştırmak istersekte çok seçeneğimiz var. Blazer veya deri ceketler ile de kombinleyebilirsiniz. Ayrıca jean denilince artık tek bir model ve renk gelmiyor aklımıza. Her renkte ve modelde üretiliyor. Mesela son zamanlarda inci detaylarını jean pantolonlarda da görmeye başladık. İncinin yanı sıra Mom Jeans modelleri de oldukça revaçta. Bir jean pantolon ile dilediğinizce farklı kombin yapabilirsiniz.

Blazer CeketBlazer ceket denilince aklınıza sadece özel veya resmi gün kombinleri gelmesin. Artık günlük stillerde de çok fazla karşımıza çıkıyor. Kışın üzerine kaban giymek gerekse de bahar ayları için giy-çık özelliğinde. Dolabınızda mutlaka bulunması gereken bir blazer ceket ile bahar havalarının keyfini çıkarabilirsiniz. Bu sene en sık gördüğümüz ekose desenli blazer ceketlerin yanı sıra bir çok farklı desen ve tek renkleri de var.

Beyaz Spor AyakkabıSadece giysiler değil ayakkabılar içinde de dolabınızda mutlaka bulundurmanız gerekenler var. Son zamanlarda, yaz kış herkesin ayağında beyaz spor ayakkabı görüyoruz. Çünkü her kombinin altına uygun ve hayat kurtarıcı nitelikte. Etekler, jean veya kumaş pantolonlar, elbiseler vs. Bahar ayı yaklaşırken her kıyafetinizin altına düşünmeden giyebileceğiniz beyaz bir spor ayakkabı ile kombinlerinizi hızlıca tamamlayabilirsiniz.

FularKışın vazgeçilmezlerinden olan kalın şallardan baharlık, ince ve rengarenk fularlara geçiş yapabilirsiniz. Uzun veya kısa modeller ile sadece boyun aksesuarı olarak değil bileklik ve kemer olarak bile kullanabilirsiniz. Fularlar ile yaptığınız ufak bir dokunuş kombininizi tamamlayarak şık bir ayrıntı katacaktır.

TrençkotNe çok soğuk ne çok sıcak olan bahar havasında kombinlerin ana parçası; trençkotlar. Trençkot denilince aklınıza sadece krem tonlarında renkler gelebilir ama renk ve model skalası çok genişledi. Bahar aylarının olmazsa olmazlarından trençkotu; bir jean ve beyaz tişört ile kombinleyebilirsiniz.