İş Dünyasının Rotası Royal Marin Business Center ile Değişiyor

Royal Group, İstanbul Anadolu Yakası Kartal’da hayata geçirilen proje ile farklı yapılara imza atmaya devam ediyor.
İş Dünyasının Rotası Royal Marin Business Center ile Değişiyor

Royal Group, İstanbul Anadolu Yakası Kartal’da hayata geçirilen proje ile farklı yapılara imza atmaya devam ediyor.

Royal Group tarafından İstanbul Anadolu Yakası Kartal’da hayata geçirilen Royal Marin Business Center projesi 2 bin metrekare alan üzerinde inşa ediliyor.

Royal Group, hayata geçireceği her proje için sınırların dışına çıkarak farklı projelerle karşımıza çıkıyor. Keşfetmenin sınırlarını zorlayarak çok farklı yapılara imza atan Royal Group, geleceğin mimari yapısına yön veriyor.

İş Dünyasının Rotası Değişiyor

Fark yaratan çizgilere sahip olan Royal Group, yepyeni bir konseptle iş dünyasına yeni bir soluk kazandırmaya hazırlanıyor. Lüks bir yatı andıran, ayrıcalıklı özellikleri ile iş dünyasının rotasını Kartal'da inşa edilen Royal Marin Business Center'a çeviriyor.

Son teknoloji ile donatılmış iç tasarımı ile de Royal Marin Business Center, güçlü bir merkez haline geliyor.

2 bin metrekare alan üzerinde inşa edilen proje, büyüklükleri 300 metrekare ile bin 200 metrekare arasında değişen dükkan seçenekleri bulunuyor. Royal Marin projesinde yer alan dükkanların metrekare kira fiyatları 20 dolardan başlıyor, satılık dükkanların ise 4 bin dolardan başlıyor.

Royal Marin Business Center Kartal projesi, 51 metre yükseklik ve 28 metre genişliğinde inşa ediliyor. Zemin katta bulunan toplantı salonları ve otoparkların olduğu iki katı ve üzerinde önden arkaya doğru kısalarak gerçek bir lüks yat formu verilmiş 6 katı bulunuyor.

Katların tavan yüksekliği, zemin katta daha yüksek üst katlarda ise zemin kata öre daha alçak olarak inşa edilmiş. Tavan yüksekliği zemin katta, 5 metre olarak, üst katlarda ise 3,5 metre olarak tasarlanmış.

Akustik İzolasyon Teknolojisi ile Konfor Düzeyi Artırılıyor

İş merkezi konseptinde tasarlanan projede 'Akustik İzolasyon Teknolojisi' ile dış cephe cam giydirme uygulaması kullanılıyor. D100 karayolu üzerinde bulunan Royal Marin Business Center, bu uygulama ile karayollarından gelen motorlu taşıtların gürültüsünü yüzde yüz önleyerek konfor düzeyini bir kat daha arttırıyor.

Konumu Kolaylık Sağlıyor

Royal Marin Business Center, kara, deniz ve hava ulaşımlarına çok yakın bir bölgede yer alıyor. Hemen yanında bulunan metro istasyonu ile ulaşım kolaylıkları sağlayan Royal Marin Business Center, sahil şeridine, hastanelere, okullara, eğlence ve alışveriş merkezlerine de kolaylıkla ulaşım imkanı bulunuyor.

Sabiha Gökçen Havalimanı’na 15 kilometre, Kadıköy’e ise 20 kilometre, Kartal metrosuna 400 metre uzaklıkta yer alıyor.