İstanbul'da 667 Lira Taksitle Ev Sahibi Olmak İçin Son 7 Gün

TOKİ Kayaşehir konutları için başvuruda geri sayım başladı. TOKİ Kayaşehir son başvuru tarihi olan 11 Nisan'a 7 gün kalırken projeye yoğun bir ilgi olduğu ve banka şubelerinde yığılma yaşandığı bilgileri geliyor. .
İstanbul'da 667 Lira Taksitle Ev Sahibi Olmak İçin Son 7 Gün

TOKİ Kayaşehir konutları için başvuruda geri sayım başladı. TOKİ Kayaşehir son başvuru tarihi olan 11 Nisan'a 7 gün kalırken projeye yoğun bir ilgi olduğu ve banka şubelerinde yığılma yaşandığı bilgileri geliyor.

TOKİ Kayaşehir 605 Konut Başvurusu 11 Nisan'da Bitecek!


Sadece 667 lira taksit ödeyerek konut sahibi olmak isteyen kişilere büyük bir fırsat sunan projede TOKİ 1+1 daire, 2+1 daire, 3+1 daire ve 4+1 daire tipi olmak üzere toplam 4 farklı tipte 605 adet konut üretecek. Konutların en küçüğü 43 metrekare en büyüğü ise 148,50 metrekareden oluşacak.

İstanbul'da 667 Lira Taksitle Ev Sahibi Olmak İçin Son 7 Gün

TOKİ Kayaşehir Fiyat Listesi


Projeden yararlanarak konut sahibi olmak isteyen kişilere yönelik olarak farklı daire fiyatları ve ödeme seçenekleri sunuluyor. Ancak yakın çevrede bulunan emsal konut projeleri ile kıyaslandığında projenin çok düşük ve uygun fiyata sahip olduğu ortaya çıkıyor. TOKİ Kayaşehir fiyat listesi içerisinde en düşük konut fiyatı 43 metrekarelik 1+1 daireler için uygulanan 160 bin 185 liralık başlangıç fiyatı olurken en yüksek daire satış fiyatı ise 148,50 metrekarelik 4+1 daireler için uygulanan 620 bin 49 lira oluyor.


TOKİ Kayaşehir Başvuru Şartları Neler?


TOKİ Alt Gelir Grubu konut projeleri arasında yer alan TOKİ Kayaşehir başvuru koşulları için aranılan şartlar ise şu şekilde sıralanıyor;

  • TOKİ Kayaşehir başvuru formu doldurmak isteyen kişinin, bakmakla yükümlü olduğu çocukları ya da eşinin ev sahibi olmaması,

  • İstanbul il sınırları içerisinde en geç 30 Nisan 2016 tarihinden itibaren kesintisiz olarak ikamet etmek. (1 Mayıs 2016 tarihi ve sonrasında İstanbul'da ikamet etmeye başlayanlar ya da bu tarih itibari ile ikameti kısa süreli de olsa başka şehirde görünenlerin başvuruları kabul edilmemektedir.)

  • 18 yaşını doldurmuş olmaları ve Türk vatandaşı olma şartları yer almaktadır.


İstanbul'da 667 Lira Taksitle Ev Sahibi Olmak İçin Son 7 Gün

TOKİ Kayaşehir Başvuru Ücreti Ne Kadar?


Projeden satın almak için başvuruda bulunmak isteyen kişilerin TOKİ başvuru ücreti olarak 5 bin lira ödemeleri gerekmektedir. Kurada adı çıkmayan kişilere TOKİ Kayaşehir başvuru ücreti iadesi 25 Nisan 2018 tarihinde yapılacaktır. Kaynak: emlak365.com