KİPTAŞ Tuzla Aydınlık Evler Konut Alım Başvuru Tarihleri, Ev Fiyatları, 120 Ay Vadeli Ödeme Planları

KİPTAŞ tarafından İstanbul Tuzla'da inşa edilecek proje için başvurular alınmaya başladı. Kurum ev almak isteyenlerin yapacakları ödemelere dair bilgileri de açıkladı.
KİPTAŞ Tuzla Aydınlık Evler Konut Alım Başvuru Tarihleri, Ev Fiyatları, 120 Ay Vadeli Ödeme Planları

İstanbul'da ev sahibi olmak isteyenler için KİPTAŞ projeleri devam ediyor. İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı iştirak şirketi olan KİPTAŞ tarafından inşa edilecek projelerde uygun ödeme koşulları sunuluyor.

Kurum yeni projeleri için başvuruda bulunacak olanlar için de başvuru şartlarını açıkladı. Bunun yanında vatandaşların hangi koşullarda ev sahibi olabileceleri nereye nasıl başvuru yapacakları da belli oldu. İşte Kiptaş konut projesinin detayları.

KİPTAŞ KONUT PROJESİ BAŞVURU İŞLEMLERİ ÖDEME BİLGİLERİ

KİPTAŞ Tuzla Aydınlık Evler projesi için kurumun resmi Twitter hesabı üzerinden bilgilendirme videosu yayımlandı. Bu videoda vatandaşların nasıl başvuru yapabileceklerine ilişkin bilgiler yer aldı. Buna göre KİPTAŞ Tuzla Aydınlık Evler projesi için vatandaşlar 383 bin TL'den başlayan peşin fiyatlarla ev sahibi olabilecekler. Bunun yanında evlerin fiyatları konutların 1+1, 2+1, 3+1 4+1 olmasına göre değişecek.

Konutun bulunduğu cephe kat konum fiyatları belirleyen diğer etmenler olacak. Peşin ödeme ile almak istemeyenlere ise aylık 3.400 TL'den başlayan taksit fırsatları sunulacak ve ödemeler 120 ay vadeli yapılacak. Başvuru işlemlerinden önce detaylı bilgi edinmek isteyenler için tüm açıklama KİPTAŞ'ın resmi sitesinde yer alıyor.

BAŞVURU İŞLEMLERİ KİPTAŞ

Tuzla Aydınevler Projesinden kendi konutu almak isteyenler içinbaşvuru işlemleri başladı. Projeden almak isteyenler başvurularını 28 Aralık tarihine kadar yapacaklar. Başvurular yine kuruluşa doğrudan yapılabilir.