Kredi Kartı Olanlara Müjde! Vakıfbank Şartsız Koşulsuz, Masrafsız Komisyonsuz Nakit Avans Para Verecek

Kredi kartı olan kişilere Vakıfbank masrafsız komisyonsuz nakit avans müjdesi verdi. Hiçbir ek koşul ve sözleşme olmadan anında nakit para desteğini sizde alabilirsiniz!
Kredi Kartı Olanlara Müjde! Vakıfbank Şartsız Koşulsuz, Masrafsız Komisyonsuz Nakit Avans Para Verecek

Vakıfbank kredi kartı olan müşterilerine özel nakit avans kampanyası başlattı. Ağustos ayı itibari ile başlayan ve 31 Ağustos 2021 tarihi itibari ile sona erecek olan kampanyadan yararlanan kişiler 500 TL ve üzeri nakit para ihtiyaçlarını düşük faiz oranları ile masrafsız ve komisyonsuz olarak karşılayabilecekler.

12 ay taksitle kolay ödeme imkanı sunulan kredi kampanyası kapsamında faiz dışında komisyon ve ücret talep edilmeksizin kredi faiz oranı olarak ise yüzde 1,64 oranının kullanılacağı duyuruldu. Söz konusu kampanyadan yararlanmak isteyen kişilerin kredi kartı müşterisi olması yeterli olacak. Kredi kartı limiti yeterli olan kişiler tek bir başvuru ile nakit para ihtiyaçlarını kredi çekmeye gerek kalmadan karşılamış olacaklar.

NAKİT TAKSİT İLE PARANI HEMEN AL, ÖDEMESİNİ TAKSİT TAKSİT ZORLANMADAN YAP!

Düzenlenen kampanyadan Vakıfbank kredi kartı olan ve kredi kartı nakit çekim limiti yeterli olan herkes yararlanabilecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen kişilerin bunun için ayrı bir sözleşme imzalanmasına veya ek bir protokol düzenlenmesine gerek olmayacak. Kampanyaya katılım şartı aranmayacak.

Kredi Kartı Olanlara Müjde! Vakıfbank Şartsız Koşulsuz, Masrafsız Komisyonsuz Nakit Avans Para Verecek

TAKSİTLİ NAKİT AVANS MENÜSÜ KULLANANLAR DAHA DÜŞÜK FAİZ ÖDEYECEKLER!

Düzenlenen kampanya kapsamında sunulan düşük faiz oranından yararlanmak isteyen kişilerin mutlaka işlemlerini “Taksitli Nakit Avans” menüsü üzerinden gerçekleştirmeleri gerekecek. Bu menü üzerinden yapılan taksitli nakit avans işlemlerinde yüzde 1,64 faiz oranı ile nakit para desteği sağlanırken bu menü dışından yapılan işlemlerde ne yazık ki aynı işlem için yüzde 1,98 olarak faiz oranı hesaplaması yapılacaktır.

VAKIFBANK TAKSİTE NAKİT ÇEKİMİ BAŞVURUSU NEREDEN, NASIL YAPILIR, NE KADAR PARA ÇEKİLEBİLİR?

Kampanyadan yararlanan kişilerin çekebilecekleri nakit para tutarı kendi kredi kartı limitleri üzerinden hesaplanacak. Kredi kartı nakit para çekimi limiti dahilinde taksitli nakit avans çekilebilecek. Çekilen taksitli nakit avans tutarı belirlenen faiz oranı üzerinden hesaplanarak 12 taksitle ödenebilecek.

Nakit avans taksit tutarları kredi kartı ekstresine borç olarak yansıtılarak tahsil edilecek. Nakit avans çekimi için başvurular VakıfBank Mobil, İnternet Bankacılığı, ATM, Şube ve Çağrı Merkezi kanallarından kabul edilecektir. ATM üzerinden nakit para çekimi yapacak kişilere günlük 4 bin liraya kadar nakit para çekimi yapılırken mobil şube uygulamaları üzerinden ise 20 bin liraya kadar para çekimine olanak sağlanmaktadır.