Peşinatı 2019'da Ödeyin Cordella Kartal'daki Evinizi Alın

Kayıhan Yapı-Scon Yapı ortaklığında Kartal'da yükselen proje Cordella Kartal Projesi inşaası hayata geçiriliyor.
Peşinatı 2019'da Ödeyin Cordella Kartal'daki Evinizi Alın

Kayıhan Yapı-Scon Yapı ortaklığında Kartal'da yükselen proje Cordella Kartal Projesi inşaası hayata geçiriliyor. Toplam alanı 7 bin metrekare olarak planlanan proje 15, 16, 17 katlı 3 bloktan oluşurken evlerin büyüklükleri 55 metrekare ile 157 metrekare arasında değişiyor. Cordella Kartal Projesi 1+1, 3+1 ve 2+1 gibi farklı oda sayıları içeren alternatiflerden oluşuyorPeşinatı 2019'da Ödeyin Cordella Kartal'daki Evinizi Alın

. Toplamda 215 konut içeren Cordella Kartal Projesi kendi içerisinde 3 ayrı ticari birim de içeriyor. Cordella Kartal Projesi bünyesinde geniş sosyal olanakların yanı sıra peyzaj ve dinlenme alanları için ekstra ayrılan bölgeleri de içerisinde barındırıyor. Sosyal etkinlik alanları içerisinde kapalı ve açık yüzme havuzları dışında çok amaçlı spor salonları, sauna, fitness merkezi de içeriyor. Alışverişler için bir süpermarketi de içinde barındıran Cordella Kartal Projesi, çocukları da unutmayarak içerisinde çocuklar için oyun parkları da içeriyor.

2018 yılının Nisan ayında içinde yaşama imkanı sunabilecek Cordella Kartal Projesi için sunulan düşük faiz oranı 0,99 olarak belirlenirken 2019 yılında ödemelerine başlamak isteyen kişiler için böyle bir alternatifi de bünyesinde barındırıyor. Ödeme kolaylıkları, düşük faizi ve ileri tarihte ödeme imkanı sunması ile dikkatleri çeken proje kapsamında kişiler oturma amaçlı hemen Nisan ayında geçebilecekleri daireleri düşünmenin yanı sıra yatırım amaçlı kira getirisi olabilecek koşulları da düşünebilirler.

Başlangıçta kentesel dönüşüm projesi olarak gündeme gelen Cordella Kartal Projesi kapsamında şimdilerde sahip olduğu Adalar ve deniz manzarası yanında içinde barındırdığı olanaklarla gündemde kalmaya devam ediyor. Manzara olarak güzel bir manzara sunan Cordella Kartal Projesi konum olarak da dikkatleri çekiyor ve Marmaray'ın yanı sıra sahil yoluna 2 dakikalık uzaklığı ile ulaşım ağlarına yakınlığını ortaya seriyor. Cordella Kartal Projesi ulaşım ağlarının yanında yaşayan kişilere bulunduğu konum itibari ile sağlık ve eğitim olanaklarına kolay ulaşma imkanı da sunacak. Çünkü Cordella Kartal Projesi eğitim ve sağlık kurumlarına yakın olarak konumlandırılmış. Yatırım yapmayı veya oturmak amaçlı yeni bir daire almayı düşünen kişiler için uygun fiyatlar ve imkanları ile Cordella Kartal Projesi dikkatleri çekiyor.