Sektörün Kalbi GYODER Gayrimenkul Zirvesi 2018'de Atacak

Sektörün Kalbi GYODER Gayrimenkul Zirvesi 2018'de Atacak
Bu sene 16. kez kapılarını açacak olan GYODER Gayrimenkul Zirvesi rekor katılım ile bu sene sektörün tüm sorunlarını masaya yatıracak. Sektörde en çok merak edilen konular detaylı olarak işlenirken fuarda bu sene ‘Türkiye Gayrimenkul Sektörünün DNA’sı Mercek Altında’ teması çerçevesinde organizasyon gerçekleştirilecek. Fuara bu sene sektörün önemli temsilcileri, uluslararası katılımcılar, birbirinden ünlü iş adamları ve gayrimenkul sektörünün en önemli ekonomi yazarlarının da katılımına ev sahip

Bu sene 16. kez kapılarını açacak olan GYODER Gayrimenkul Zirvesi rekor katılım ile bu sene sektörün tüm sorunlarını masaya yatıracak. Sektörde en çok merak edilen konular detaylı olarak işlenirken fuarda bu sene ‘Türkiye Gayrimenkul Sektörünün DNA’sı Mercek Altında’ teması çerçevesinde organizasyon gerçekleştirilecek. Fuara bu sene sektörün önemli temsilcileri, uluslararası katılımcılar, birbirinden ünlü iş adamları ve gayrimenkul sektörünün en önemli ekonomi yazarlarının da katılımına ev sahipliği yapacak.

Gayrimenkul Zirvesi İçin Geri Sayım Başladı

Gayrimenkul ve Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Derneği GYODER tarafından gerçekleştirilen organizasyon için geri sayım tüm hızı ile devam ediyor. 17 Nisan 2018 tarihi itibari ile başlayacak olan zirvede sektörün tüm beklentileri, hedefleri ve önemli kritikleri masaya yatırılacak. Sektörde yaşanan olumsuzlukların yanı sıra sektörde en çok merak edilen sorularda yanıtlarını bulacak.

Bu seneki organizasyonun sponsorluğunu Halk GYO üstlenirken zirvenin kurumsal destek sponsorları ise DDG, Fuzul Yapı, Garanti Mortgage Uzmanı ve YDA oldu. Rapor Sponsoru TEB, Etkinlik Sponsorları Arı Leasing ve İŞ GYO zirvenin rapor sponsoru görevini üstlenirken Avrupa Konutları Artaş, Code5 Yazılım, Öngören Hukuk Bürosu, Teknik Yapı ve Vakıf GYO zirvenin ürün sponsorları oldu.

Sektörün Kalbi GYODER Gayrimenkul Zirvesi 2018'de Atacak

17 Nisan Salı Günü Açılış Konuşması İle Etkinlik Başlayacak

Zirvenin açılışı 17 Nisan Salı günü ülkemizin değerli sunucularından ve gazetecilerinden biri olan Deniz Bayram'ın sunumu ile gerçekleştirilecek. Organizasyondaki ilk konuşmayı ise "modern medyanın imparatoru" olarak kabul edilen ve bu isim ile anılan Tyler Brule gerçekleştirecek. Brule yapmış olduğu konuşmada katılımcılara geleceğin modern şehirleri hakkında bilgiler verecek.

Farklı başlıklar altında çok sayıda oturum yapılacak ve her oturuma sektörün önemli isimleri katılım gösterecek. Oturumlara rekor sayıda ziyaretçi katılımı beklenirken sektörün lideri konumunda yer alan dev markalar "konutun dinamikleri" başlığı altında sektör hakkındaki fikirlerini paylaşacaklar. Zirvede ayrıca"Kaan Sekban Saçmalar" isimli talk şov gösterisi de yer alacak. Kaynak: emlak365.com