Emlak Vergisini Taksitlendiren Kredi Kartları Belli Oldu!

Geçen sene yapılan zamlardan sonra büyük oranda yükselen emlak vergisi ile çevre ve temizlik vergisi ödemelerinde 1. taksit ödemeleri için son ödeme tarihi yaklaşıyor.

Emlak Haberleri 16.05.2018 - 11:49 15.07.2021 - 00:21 Serhat Karaman

Geçen sene yapılan zamlardan sonra büyük oranda yükselen emlak vergisi ile çevre ve temizlik vergisi ödemelerinde 1. taksit ödemeleri için son ödeme tarihi yaklaşıyor.

Son ödeme tarihi öncesinde emlak vergisini taksitlendirme başvurusunda bulunmak isteyen kişilere bankalar kredi kartı ile taksit fırsatı sunuyor. Peki, emlak vergisi kredi kartı taksit kampanyaları 2018 duyuruları neler?2018 Emlak Vergisi Son Ödeme Tarihi Ne Zaman?Bilindiği üzere emlak vergisi her yıl iki eşit taksit halinde ödeniyor. Emlak vergisi 1. taksit ödemleri Mart ayında başlarken son ödeme tarihi 31 Mayıs olarak uygulanıyor. Emlak vergisi 2. taksit ödemeleri ise Kasım ayında başlıyor ve Kasım ayı sonuna kadar devam ediyor.Emlak Vergisi Kredi Kartı Taksit 2018 Kampanyaları Emlak vergisi ödemelerini kredi kartı ile yapmak isteyen kişilere yönelik olarak bankalar taksitle ödeme seçenekleri sunuyor. Bu sene emlak vergisi kredi kartı taksit 2018 kampanyaları düzenleyen bankalar ve sunulan fırsatlar şöyle:World Kart Emlak Vergisi Taksit Kampanyası 31 Mayıs 2018 tarihine kadar geçerli olan kampanya kapsamında worldcard emlak vergisi taksit ödemeleri hiçbir ücret alınmadan 3 takside bölünecektir. Peşin yapılan emlak vergisi ödemeleri daha sonra hiçbir ücret ve masraf alınmadan emlak vergisi ödeme tutarı üzerinden olmak üzere 3 eşit taksite bölünecek. Bunun için ödeme yapıldıktan sonra cep telefonuna gönderilen Worlcard emlak vergisi kampanya yönergelerini izlemek yeterli olacak.Bonus Emlak Vergisi 2018 Taksit Kampanyası Kredi kartına taksitle emlak vergisi ödenmesine olanak sağlayan bankalar arasında yer alan Bonus kredi kartı ile emlak vergisi ödeme yöntemini tercih eden kişilere 3 taksit hakkı tanınıyor. Bonus kart ile yapılan ödemenin emlak vergisini taksitlendirme kampanyasından yararlanmak isteyen kişilerin ödeme yapmadan önce cep telefonlarından VERGİ yazdıktan sonra 3340 numarasına SMS göndererek kampanyaya katılmaları gerekiyor.Paraf Card Emlak Vergisi Kampanyası Emlak vergisi taksit Paraf kampanyasından yararlanmak isteyen kişilere banka 3 taksitle ödeme seçeneği sunuyor. Emlak vergisini taksitle ödemek isteyen kişilerin ödeme yapmadan önce TAKSİT yazıp 3404 numarasına göndermeleri yeterli oluyor. Kampanaya katılan kişiler emlak vergisin 3 taksit halinde ödeme fırsatı yakalıyor.Axess Emlak Vergisi Taksit Kampanyası Bu sene Axess emlak vergisi taksit kampanyasında bin liraya kadar olan ödemeler için 2, bin liranın üzerinde olan ödemeler için ise 3 taksit imkanı sunuyor. Kampanyadan yararlanmak için ödeme yapmadan önce VERGI yazıp 4566 numarasına SMS göndermeniz gerekiyor.Emlak haberleri, TOKİ satış duyuruları, konut projeleri, kentsel dönüşüm, konut kredisi ve ekonomi haberleri için emlak365.com sitemizi takip edebilir, mobil uygulamalarımızı indirerek anlık bildirimlerle haberlerimizi daha kolay takip edebilirsiniz.Android uygulamamız için TIKLAYINIZİOS uygulamamız için TIKLAYINIZ


Gelişmelerden Haberdar Olun

@