En Ucuz Ayçiçek Yağı Satış Fiyatı Savaşı Kızıştı! A101 30 Liralık Yudum 1 LT Ayçiçek Yağını 18 Liraya Satıyor

Ayçiçek yağı fiyatları zam yağmuru ile rekora koşarken A101 sıvıyağ fiyatları için yeni indirim kampanyası başlattı. A101 ayçiçek yağı fiyatı için indirim yaptı. En ucuz ayçiçek yağı nerede?

En Ucuz Ayçiçek Yağı Satış Fiyatı Savaşı Kızıştı! A101 30 Liralık Yudum 1 LT Ayçiçek Yağını 18 Liraya Satıyor

Hem kuraklık, hem tedarik zincirinde yaşanan kırılma hem de döviz kurlarında yaşanan yükseliş nedeni ile ayçiçek yağı fiyatları büyük bir hızla zamlanmıştı. Ayçiçek yağı fiyatları zam üstüne zam görünce vatandaşta "en ucuz ayçiçek yağı fiyatı hangi markette?" sorusuna yanıt aramaya başladı.

Zincir marketlerde ayçiçek yağı fiyatları da vatandaşlar tarafından araştırılrken rekabette öne çıkan markalardan biri de A101 oldu. A101 ayçiçek yağı fiyatları için yeni kampanyasını duyurdu. A101 çok al az öde kampanyası kapsamında 1 LT Yudum Ayçiçek Yağı fiyatı için dev indirim müjdesi geldi.

YUDUM AYÇİÇEK YAĞI 1 LT SATIŞ FİYATI NE KADAR, KAÇ TL?

Ayçiçek yağı satış fiyatları ne yazık ki her geçen gün yükselmeye devam ederken vatandaş "en ucuz sıvıyağ fiyatı hangi markette?" sorusuna yanıt aramaya devam ediyor. Zincir marketler arasında yer alan A101 markette 10 liralık alışveriş yapan kişilere normalda 30,90 liraya satılan Yudum Ayçiçek yağı 1 LT satış fiyatı sadece 18.45 TL olarak satılacak.

a101 yudum ayçiçek yağı 1 lt satış fiyatı

Stoklarla sınırlı olan kampanyada elini hızlı tutan kişiler indirimden yararlanacak. Üstelik satış fırsatı sadece marketlerde değil aynı zamanda online alışveriş yapan kişiler içinde geçerli olacak. Yani 18,45 liraya sıvıyağınız isterseniz kapınıza kadarda teslim edilecek.

vera ayçiçek yağı 5 lt satış fiyatı

A101 5 LT AYÇİÇEK YAĞI FİYATI NE KADAR, VERA 5 LT SIVIYAĞ FİYATI KAÇ TL?

5 Litre ayçiçek yağı satış fiyatları da ne yazık ki yükselişini sürdürürken A101 Vera ayçiçek yağı satış fiyatı için yeni fiyatını duyurdu. Eski fiyatla satış yapmaya devam eden A101 marketlerde 5 litrelik vera ayçiçek yağı pet fiyatı 89.95 liralık etiketi ile satılmaya devam ediyor. Vera ayçiçek yağı 2 LT satış fyatı ise 44.50 TL olarak duyuruldu. Üstüleki bu fiyatlarla kapınıza kadar teslim edilme imkanı da sunuldu.

vera 4 lt ayçiçek yağı satış fiyatı

A101 4 LT AYÇİÇEK YAĞI SATIŞ FİYATLARI! 4 LİTRE AYÇİÇEK YAĞI SATIŞ FİYATI KAÇ TL?

4 Litre ayçiçek yağı fiyatları da güncellendi. Vera ayçiçek yağı 4 litre satış fiyatı 72,95 TL olurken, Yudum ayçiçek yağı 2 LT satış fiyatı 56,95 TL olarak A101 online alışveriş sitesinde yer aldı.

SONRAKİ HABER