En Ucuz İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar! Halkbank, Ziraat Bankası, QNB Finansbank 30 Bin TL Kredi Taksit Hesaplaması!

Nakit sıkışıklığı yaşayan vatandaşlar bankaların ihtiyaç kredisi kampanyalarını araştırıyorlar. Peki şu anda en uygun ihtiyaç kredisi veren bankalar hangileri? İşte 30 Bin TL ihtiyaç kredisi hesaplama

Finans 05.12.2021 - 19:41 05.12.2021 - 19:41 Engin Uzunoğlu

Türkiye'de ekonomik göstergelerde meydana gelen aksamalar vatandaşların maddi olarak zor günler geçirmelerine neden oluyor. Bütçelerde meydana gelen aksamalar üzerine vatandaşlar ek nakit desteklerine ihtiyaç duyuyorlar. Bunun da çıkış yolu ihtiyaç kredisi bankası kullanmak olarak uygulanıyor. Bankalardan ihtiyaç kredisi kullanan vatandaşlar maddi güçlüklerine geçici de olsa çözüm bulabiliyorlar. 

UYGUN FAİZLİ İHTİYAÇ KREDİSİ VEREN BANKALAR!

Bankalar son dönemlerde ihtiyaç kredisi vermeyi çok istemiyorlar. Bundan dolayı da ihtiyaç kredisi çekmek isteyenler özellikle bazı bankalarda yüksek maliyetlerle karşılaşabiliyorlar. Ancak yine de piyasa koşullarına göre uygun faizle ihtiyaç kredisi veren bankalar da bulunuyor. QNB Finansbank, Halkbank ve Ziraat Bankası bu bankalar arasında yer alıyor. Bu bankalardan ihtiyaç kredisi çeken müşteriler diğer bankalara göre daha makul koşullarda nakit sorunlarına finansal çözüm üretebiliyorlar.

ZİRAAT BANKASI 30 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ TAKSİT HESAPLAMASI

ziraat ihtiyaç kredisi mlaiyetleri

İhtiyaç kredisi kullanmak için Ziraat Bankası'nı tercih eden müşterilere banka tarafından aylık yüzde 1,55 kredi faizi uygulanıyor. 36 ay vadeli 30 Bin TL ihtiyaç kredisi kullanan müşteriler yapılan maliyet hesaplamasına göre vade süresince bankaya her ay 1.150 TL kredi taksiti ödüyorlar. 3 yıl boyunca devam edecek olan bu kredi geri ödemelerinde yıllık maliyet oranının ise yüzde 25 olduğu belirtildi. 

HALKBANK 30 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ HESAPLAMASI

halkbank ihtiyaç kredisi mlaiyetleri

Uygun maliyetle ihtiyaç kredisi veren bankalar arasındfa Halkbank da bulunuyor. Kamu bankası olarak şu anda piyasa koşullarına düşük bir maliyet uygulayan Halkbank, müşterilerine aylık yüzde 1,63 faizle ihtiyaç kredisi veriyor. 36 ay vadeli 30 Bin TL ihtiyaç kredisi kullanan Halkbank müşterileri vade süresince bankaya her ay 1.168 TL kredi taksiti ödüyorlar. 36 aylık vade için bu kredinin toplam maliyetinin ise 42.072 TL olduğu bildirildi. 

QNB FİNANSBANK 30 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ HESAPLAMA

finansbank ihtiyaç kredisi mlaiyetleri

Şu anda bankacılık piyasasında en uygun faizli ihtiyaç kredisi veren banka QNB Finansbank oldu. QNB Finansbank müşterileri aylık yüzde 1,49 faizle ihtiyaç kredisi çekebiliyorlar. QNB Finansbank'tan 36 ay vadeli 30 Bin TL ihtiyaç kredisi çeken müşteriler bankaya her ay 1.137 TL kredi taksditi ödüyorlar. Bu kredi için bankanın açıkladığı toplam maliyetin ise 40.942 TL olduğu belirtildi.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@